Головна

Паста для шугаринга Шугарекс-бандаж. Паста для шугаринга Шугарекс-мануал. Паста для шугаринга Шугарекс-карамель.
Детальніше про пасту для шугарінгу Shugarex-Бандаж Детальніше про пасту для шугарінгу Shugarex-Мануал Детальніше про пасту для шугарінгу Shugarex-Карамель
Купити пасту Шугарекс-бандаж-200 Купити пасту Шугарекс-мануал-200 Купити пасту Шугарекс-карамель-200

Що таке шугарінг? Це техніка видалення волосся з тіла за допомогою спеціальних паст на цукровій основі. Ще шугарінг називають цукровою епіляцією (при депиляції видаляється тільки зовнішня, видима частина волосини; при епіляції – волосина разом з коренем). Шугарінг ефективно видаляє всі типи волосся і дозволяє осягнути абсолютну гладкість шкіри, а при регулярному повторенні процедури – значно зменшує ккількість волосся на тілі. Шугарінг – екологічний, не травмує шкіру і не викликає вростання волосся. Якщо Ви хочете дізнатись більше – перейдіть за посиланням “Що таке шугарінг?”
Зверніть увагу, що якість процедури і осягненний результат сильно залежать від кваліфікації майстра – для отримання такої кваліфікації необхідне повноцінне навчання шугарінгу.
Пасти для шугарінгу виготовляються на цукровій основі (або на основі речовин з високим вмістом цукру) – сировиною можуть бути цукор-рафінад, мед, патока. Пасту для шугарінгу можна приготувати в домашніх умовах, а можна скористатись фабричною. Фабричні пасти для шугарінгу відрізняються наявністю пластифікуючих і стабілізуючих додатків, завдяки чому вони більш комфортні в роботі та стійкі при зберіганні. В більшості паст використовують натуральні додатки. Професійні пасти для шугарінгу є різних типів, різної густини і різного складу – наприклад, пасти для спекотної пори року чи пасти для бандажної техніки. Детальніше про пасти для цукрової епіляції Ви можете прочитати на сторінці  “Пасти для шугарінгу”.