О нас

Що таке «Шугарекс»?

«Шугарекс» – зареєстрована торгівельна марка, під якою продається лінійка паст для цукрової епіляції (шугарінгу). ТМ «Шугарекс» з’явилася у 2012 році, у тому ж році була вироблена перша, тестова партія пасти «Шугарекс». «Шугарекс» розроблений і випускається в Україні.

Хто придумав пасту «Шугарекс»?

Паста «Шугарекс» була розроблена на базі двадцятирічного досвіду роботи Оксаною Космачевською (Яценюк) – косметологом, майстром шугарінгу, співзасновником інтернет-магазину Стенсілс-дизайн (www.stencils.com.ua). Оксана за освітою біохімік, в 1994 году вона вивчилася техніці цукрової епіляції. Протягом 20 років вона продовжувала працювати в цій сфері, отримала диплом косметолога державного зразка, міжнародний диплом. Починаючи з цукрових паст для епіляції домашнього виготовлення, Оксана випрацювала власну лінійку паст для шугарінгу. Вони мали поєднати переваги домашньої пасти (екологічність, низьку собівартість) з перевагами паст фабричного виробу (зручність в роботі, максимально можливу безболісність для клієнта при проведенні процедури).

Де роблять «Шугарекс»?

«Шугарекс» виробляють в Україні. Пасти відповідають існуючим медичним критеріям безпеки і отримали санітарно-гігієнічний висновок в МОЗ України.

Чи навчаємо ми шугарінгу?

Ми проводимо навчання шугарінгу (цукровій епіляції); ми зацікавлені в тому, щоб Ви могли максимально ефективно і з максимальною вигодою для себе використовувати продукцію «Шугарекс». Навчання відбувається в Києві, дізнатися про нього детальніше Ви можете у нас на сайті в розділі «Навчання шугарінгу» або за телефонами +380 (44) 353-40-12 чи +380 (50) 330-74-29.

Хто проводить навчання шугарінгу?

Навчання шугарінгу проводить винахідниця пасти «Шугарекс», дипломований косметолог Оксана Яценюк. Вона залюбки поділиться з Вами своїм двадцятирічним досвідом, своїми навичками та секретами.

Чи можна зробити у Вас собі шугарінг?

Оксана Яценюк продовжує працювати  у Києві як практикуючий майстер шугарінгу. Про те, як записатися до неї на процедуру, Ви можете дізнатись на “Сторінці клієнта” чи за телефоном +380 (50) 330-74-29.