Паста-розріджувач для шугарінгу “Шугарекс-Універсал Special”, 450 гр.

Паста-розріджувач для шугарінгу "Шугарекс-Універсал Special", 450 гр.

Паста-розріджувач для шугарінгу “Шугарекс-Універсал Special”, 450 гр.

Паста-розріджувач для шугарінгу “Шугарекс-Універсал Special”

Паста  “Шугарекс-Універсал Special” – не стільки паста, скільки додаток для пастЗастосовувати її треба для розведення інших паст, для їх пом’якшення та стабілізації, для підвищення пластичності.

Так само “Шугарекс-Універсал Special” можна використовувати для роботи в рукавичках при низьких температурах.

Шугарекс-Універсал Special” – професійна, спеціалізована суміш та призначена для використання кваліфікованими та досвідченими майстрами.

  • Шугарекс-Універсал Special” виробляється з натуральних компонентів. Вона комфортна та безпечна для клієнта – не викликає подразнень шкіри, алергічних реакцій тощо. Завдяки ретельно опрацьованій формулі, паста максимально безболісна для клієнта. Окрім того “Шугарекс-Бандаж” не залишає “цукрового сліду” і легко змивається.

Паста «Шугарекс» пройшла санітарно-епідеміологічну експертизу у Науковому Центрі Превентивної Токсикології, харчової та хімічної безпеки імені Л. І. Медведя при МОЗ України: завантажити “сангіг” ви можете за посиланням.

Основні якості пасти “Шугарекс-Універсал Special”

Шугарекс-Універсал Special” – дуже м’яка, вона розроблена спеціально для того, щоб додавати її в інші, більш густі суміші. Єю можна також працювати в рукавичках при температурах, нижчих за 18⁰C.

Шугарекс-Універсал Special” –  це концентрат, призначений для розведення інших других паст. “Універсал” допоможе вам зробити їх:

  • М’якшими (м’якою пастою легше працювати – вона менше втомлює руки; крім того, м’яка паста краще підходить для роботи в рукавичках).
  • Пластичнішими (пластичність дозволяє більш ефективно захоплювати та видаляти волосини, спрощує роботу у важкодоступних місцях та зменшує витрати пасти).
  • Стабільнішими (стабільність складу запобігає “текучості” пасти).

Шугарекс-Універсал Special” – чудовий стабілізатор та пластифікатор; вона може модифікувати будь-яку пасту; надати їй консистенцію та гущину, необхідні для комфортної роботи.

Розхід пасти “Шугарекс-Універсал Special” та умови її використання

Витрати пасти залежать від її кількостівикористаної для розведення інших паст.

При використанні її як пастиа не як додатку, вона призначена для роботи при температурі, нижчій за 18⁰C.

Термін зберігання і упаковка

Термін зберігання – 2 роки (офіційно, на практиці – при дотриманні умов зберігання – час зберігання фактично необмеженний, просто два роки – максимальний термін для продукції цього типу); зберігати пасту треба у сухому місці при кімнатній температурі (не нижче 8⁰C і не вище 25⁰C); після відкриття упаковки – зберігати до року, щільно закритою, у сухому місці.

Упаковка пасти – пластикові банки на 450 грамів. Всі банки щільно закриваються і мають внутрішню кришку-прокладку. Завдяки цьому паста не выливається з банки, а кришка не “залипає” и завжди легко відкривається.  Вага разом із банкою – 480 грамів. Банка виготовлена з харчового пластику, її можні нагрівати у мікрохвильовці та на водяній бані (нагрівайте пасту тільки закритою!).

Мы рекомендуємо пасту для шугарінгу “ШугарексУніверсал Special”

  • Для професіоналів, яким потрібні “точні налаштування” пасти, котрою вони працюють.
  • Для пом’якшення, стабілізації та пластифікації інших паст.
  • Для роботи в рукавичках при низьких температурах.