Що таке шугарінг?

Що таке шугарінг?

Шугарінг – це вид епіляції, яка проводиться за допомогою паст на основі цукру та його похідних. Ще шугарінг називають цукровою депіляцією, але це не зовсім вірно. При депіляції видаляеться тільки видима, зовнішня частина волосини; а при шугарінгу волосина видаляється разом з волосяною цибулиною, з коренем. Тому шугарінг – це саме епіляція. Але якщо при цукровій епіляції волосина видаляється разом з коренем, то чому ж тоді після забігу волосся відростає знову? Відповідь проста: всупереч рекламним заявам жоден вид епіляціі не видаляє волосся повністю і назавжди.

Шугарінг: стан шкіри і волосяного покрову перед процедурою і після неї (під пахвами).

Шугарінг: стан шкіри і волосяного покрову перед процедурою і після неї (під пахвами).

Чи можна за допомогою епіляції повністю позбавитися волосся?

Кожна волосина запрограмована на циклічне проходження усіх стадій росту: протягом людського життя кожна волосина виростає, щоб потім випасти і дати можливість вирости наступній волосині.  За ріст волосини відповідає дермальний (або волосяний) сосочок. Якщо цей сосочок при видаленні волосини гине або видаляєтся разом із нею – волосина більше не виростає. Якщо ж сосочок лишається неушкодженним – волосина починає рости знову. Видалити волосину разом з цибулиною і дермальним сосочком – досить складно. На першій стадії росту волосся (вона називається анаген) волосина видаляється разом з сосочком та цибулиною. Але протягом більшої частини життя  волосини (це від 2 до 6 років активного росту) її стрижень знаходиться під шкірою і просто недоступний для видалення. На другій стадії (вона називається катагеном, стадією припинення росту), волосину легко видалити, але сосочок зазвичай лишається неушкодженним. У здорової людини на цій стадії життєвого циклу перебуває 1-2% волосся. На третьому етапі росту волосся (котрий називається телоген) волосина практично не зв’язана с дермальним сосочком і при видаленні вже мертвого стрижня життєвий цикл починається від початку. На цій стадії зазвичай знаходиться 10-15% волосся. Таким чином, після однократного забігу механічного видалення волосся значна кількість волосяних сосочків залишається життєздатними – і волосся починає рости знову. Звісно, є способи епіляції, які діють на волосся інакше – наприклад, лазерна епіляція. Але вони не більш ефективні. Чому?

Чому лазерна епіляція не видаляє волосся повністю?

Спосіб лазерної епіляції базується на виборчому поглиненні світла різними молекулярними структурами. Ви, мабуть, помічали, що в спекотний, сонячний день можна спокійно торкнутися дерев’яної дошки, що кілька годин пролежала на самому осонні. Але якщо торкнутися до листа заліза, що лежав поруч за таких самих умов – можна обпіктися. За таким принципом діє і лазерна епіляція (якщо сильно спростити): світлові хвилі нагрівають волосини, які містять достатню кількість меланіну (це речовина, що придає вашому волоссю темний колір), до високої температури – не нагріваючи при цьому шкіру. Висока температура руйнує цибулину і волосяний сосочок, волосина через деякий час випадає і більше не росте. Складність полягає на тому, що для осягнення потрібної температури у волосині має міститися досить велика кількість меланіну, а у світлому і рудому волоссі його замало; ще менше його у пушковому волоссі – і лазер з цими типами волосся не може впоратись.

Повертаємося до шугарінгу

Шугарінг – один з найдавніших способів видалення волосся. Його знали ще в Стародавньому Єгипті. Цукрова епіляція ефективно видаляє волосся будь якого кольору і типу. Варто зауважити, що пасти, які використовують для шугарінгу, виробляються здебільшого на основі натуральних продуктів – цукру, меду тощо; і, завдяки цьому, вони повністю безпечні для здоров’я. Якщо шугарінг робить кваліфікований майстер – забіг  не травматичний и майже безболісний. На додаток шугарінг дозволяє повністю видалити волосся навіть у важкодоступних місця  – під пахвами, у зоні бікіні. Процедура не вимагає наявності спеціального обладнання – воскоплавів і подібних речей (тільки бандажні пасти потребують спеціальної стрічки). Єдине, що перешкоджає широкому розповсюдженню шугарінгу – це необхідність довгого і серйозного навчання. Підсумуємо. Шугарінг – це:

  • Ефективне видалення волосся
  • Екологічність і безпека для здоров’я
  • Максимально можливий комфорт для клієнта

Як же відбувається видалення волосся за допомогою шугарінгу?

Процедура шугарінгу

Шугарінг робиться так: цукрова паста наноситься на ділянку тіла, що покрита небажаним волоссям, і різким рухом відривається від поверхні шкіри. Разом з пастою видаляється і волосся. Досвічений майстер і якісна паста робить забіг безболісним – наскільки це можливо – і швидким. Кваліфікований спеціаліст, наприклад, обробляє зону бікіні за 10 хвилин (і менше). При регулярному повторенні забігу кількість волосся помітно зменшується.

Сім причин видаляти волосся за допомогою шугарінгу

  1. Швидкість.
  2. Ефективність видалення волосся.
  3. Видаляє волосся будь якого кольору і типу.
  4. Видаляє волосся з будь якої ділянки тіла.
  5. Низька травматичність забігу.
  6. Низька болючість забігу.
  7. Екологічність.

Ми пропонуємо якісний забіг шугарінгу у майстра високого рівня з більш, ніж двадцятирічним досвідом; якісне і результативне навчання; збалансовані, безпечні для здоров’я і ефективні пасти для шугарінгу. Подробиць Ви можете дізнатись на наступних сторінках «Навчання шугарінгу» та «Пасти для шугарінгу Shugarex», а також на “Сторінці клієнта”.