Паста для шугарінгу "Shugarex Карамель"

200 UAH
Найкраща паста для шугарінгу для початківців - не тече, не тане, чудово видаляє волосся.
Асептика і антисептика

Асептика і антисептика. Частина 1

Тут зібрані загальні положеня та сьогочасні рекомендації для салонів краси та самостійних майстрів косметологів. Поняття «асептика»...
Стили эпиляции в зоне бикини

Стилі епіляції в зоні бікіні

Може здаватися, що стилі епіляції в зоні бікіні – то витребеньки і легковажність. Насправді це...
Шугарінг FAQ

Якщо паста для шугарінгу занадто густа або рідка – як це...

Консистенція пасти коригується змішуванням її з іншими пастами та розведенням пасти водою або спеціальними...

Що таке шугарінг і пасти для шугарінгу?

Що таке шугарінг? Це техніка видалення волосся з тіла за допомогою спеціальних паст на цукровій основі. Ще шугарінг називають цукровою епіляцією (при депиляції видаляється тільки зовнішня, видима частина волосини; при епіляції – волосина разом з коренем). Шугарінг ефективно видаляє всі типи волосся і дозволяє осягнути абсолютну гладкість шкіри, а при регулярному повторенні процедури – значно зменшує ккількість волосся на тілі. Шугарінг – екологічний, не травмує шкіру і не викликає вростання волосся. Якщо Ви хочете дізнатись більше – перейдіть за посиланням “Що таке шугарінг?”
Зверніть увагу, що якість процедури і осягненний результат сильно залежать від кваліфікації майстра – для отримання такої кваліфікації необхідне повноцінне навчання шугарінгу.
Пасти для шугарінгу виготовляються на цукровій основі (або на основі речовин з високим вмістом цукру) – сировиною можуть бути цукор-рафінад, мед, патока. Пасту для шугарінгу можна приготувати в домашніх умовах, а можна скористатись фабричною. Фабричні пасти для шугарінгу відрізняються наявністю пластифікуючих і стабілізуючих додатків, завдяки чому вони більш комфортні в роботі та стійкі при зберіганні. В більшості паст використовують натуральні додатки. Професійні пасти для шугарінгу є різних типів, різної густини і різного складу – наприклад, пасти для спекотної пори року чи пасти для бандажної техніки. Детальніше про пасти для цукрової епіляції Ви можете прочитати на сторінці  “Пасти для шугарінгу”.

-10%

Паста для шугарінгу "Shugarex Універсал"

UAH 270UAH 300
Нова паста для шугарінгу другого покоління.
  • Низький вміст цукру - підходить для алергіків
  • Спеціально для роботи в рукавичках