Пасти для шугарінгу “Shugarex”

Пасти для шугарінгу “Shugarex”

Пасти для шугарінгу “Shugarex” створені на підставі 20-річного досвіду роботы майстром цукрової епіляції та косметологом Оксаною Яценюк (Космачевською). Всі пасти зроблені з натуральних компонентів, не викликають алергії і абсолютно безпечні для здоров’я. Мета ТМ “Shugarex”  – надати Вам максимально ефективний, простий и зручний в роботі продукт. Ретельний підхід до рецептури і чисельні тести скеровані на те, щоб зробити пасту для шугарінгу “Shugarex” максимально безболісною та комфортною для Ваших клієнток.

Чи впоралися ми з завданням – вирішувати Вам. Але в будь якому разі ми хочемо подякувати всім тим, хто допомагав нам під час праці над продуктом; всім, хто тестував “Shugarex” (а також і тим, хто давав тестувати його на собі).

За нами – довгий і нелегкий шлях; але це ще тільки початок. І ми маємо надію, що Ви будете разом з нами і допоможете зробити “Shugarex” ще кращим – заради того, щоб Ваша робота була ще легшою, ще ефективнішою та максимально успішною.

Зверніть увагу, всі пасти є концентратами!

  • Шугарекс Карамель – проста у використанні паста, що чудово підходить для початківців
  • Шугарек Мануал – універсальна, багатозадачна паста для профессіоналів
  • Шугарекс Бандаж – паста для бандажної техніки, також добре підходить для роботи в рукавичках

Ціни, за якими можна купити пасти для шугарінгу Шугарекс

Ми – не просто магазин. Ми самі придумали та виробляємо пасту для шугарінгу “Шугарекс”. Тому ці ціни – ціни від виробника. Вам сподобається.

Назва Ціна, гривень за банку
Паста для шугарінгу “Шугарекс Бандаж”, 750 грамів. 300 гривень
Паста для шугарінгу “Шугарекс Бандаж”, 450 грамів. 200 гривень
Паста для шугарінгу “Шугарекс Мануал”, 750 грамів. 300 гривень
Паста для шугарінгу “Шугарекс Мануал”, 450 грамів. 200 гривень
Паста для шугарінгу “Шугарекс Карамель”, 750 грамів. 300 гривень
Паста для шугарінгу “Шугарекс Карамель”, 450 грамів. 200 гривень

Купити пасти для шугарінгу Шугарекс можна в нашому інтернет-магазині, на сайті www.stencils.com.ua, в магазині amoreshop.com.ua, або замовивши їх за наступними телефонами: +380 (44) 353-40-12 чи +380 (50) 330-74-29.