Навчитись шугарінгу

Навчання шугарінгу

Індивідуальне навчання шугарінгу.

На цей момент у нас діє індивідуальна програма навчання шугарінгу. Веде курс майстер цукрової епіляції з 20-річним досвідом Оксана Яценюк (Космачевська). Метою навчання є підготовка спеціалістів високої кваліфікації. Термін навчання – один місяць.

Чого Ви навчитесь?

  • Ви будете знати про шугарінг (цукрову епіляцію) все! Ви ознайомитеся с усіма техніками і з секретами шугарінгу.
  • Ви навчитеся працювати будь-якою пастою для шугарінгу.
  • Ви навчитеся проводити процедуру будь-якої складності – епіляцію зони бікіні, видалення волосся з обличчя тощо.

Після навчання Ви будете володіти спеціальністю, яка дозволяє заробляти 100$ (і навіть більше) на день. Також Ви отримаєте диплом про те, що Ви пройшли у нас навчання.

Як проходить навчання?

Місячний курс розрахований на два зайняття на тиждень (вівторок, четвер); разом 8 зайнять з обов’язковою самостійною практикою – домашнім завданням.

День перший: теорія. Базові знання про будову шкіри і волосся. Асептика и антисептика. Техніка безпеки. Що таке шугарінг? Відмінності шугарінгу від інших способів епіляції. Знайомство з пастами для шугарінгу. Постановка руки.

День другий: практика. Підготовка до роботи.  Відпрацювання базових мануальних навичок.  Шугарінг на рівній поверхні –  ноги.

День третій: практика. Відпрацювання мануальних навичок. Робота на нерівних ділянках тіла (руки). Різні техніки шугарінгу. «Залипання», запобігання «залипанням» і вихід з них.

День четвертий: практика. Відпрацювання та закріплення мануальних навичок. Робота на складних поверхнях (під пахвами, зона бікіні). Помилки та їх запобігання.

День п’ятий: практика. Відпрацювання мануальних навичок. Робота на складних поверхнях з ніжною шкірою (зона бікіні, обличчя).

День шостий: практика. Відпрацювання та закріплення мануальних навичок. Виправлення помилок. Видалення врослих волосин.

День сьомий: практика. Закріплення мануальних навичок. Бандажна техніка. Особливості епіляції у чоловіків.

День восьмий: практика, відпрацювання усіх зон, дизайн зони бікіні.

День дев’ятий: вільна практика. Відпрацювання та закріплення знаннь і навичок. Відповіді на питання.

День десятий: вільна практика. Відпрацювання та закріплення знаннь і навичок. Екзамен (за бажанням).

Після закінчення базового курсу Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку. Ви матимете можливість проконсультуватися як очно, так і по телефону, обговорити будь-які питання і при необхідності відпрацювати техніку шугарінгу на своїй моделі, але під наглядом нашого викладача.

Як записатись на навчання шугарінгу?

Для того, щоб записатись на навчання шугарінгу, Вам достатньо передзвонити за телефонами +380 (50) 330-74-29 або +380 (44) 353-40-12 чи написати на електронну пошту info@shugarex.ua. Навчання проходить в Києві, займає приблизно місяць часу (протягом цього місяця Ви отримаєте 10 практичних і теоретичних уроків). Крім того Ви отримаєте три упаковки пасти для шугарінгу «Shugarex» по 450 грамів кожна – цього Вам вистачить і на навчання, і на виконання домашніх завдань, і для початку самостійної роботи.

Дзвоніть просто зараз за телефонами
+380 (50) 330-74-29 и
+380 (44) 353-40-12
або пишіть на електронну пошту
info@shugarex.ua.