Дуже і дуже часто зустрічаю такий запит від клієнтів. І вже після використання таких олійок.

Попри всі рекламні заяви про доцільність використання цього засобу для дорослих – моя відповідь, як біохіміка і косметолога – ні!

Давайте подивимось на склад – “Paraffinum liquidum, isopropyl palmitate, parfum [FPT1350].

  1. ті хто думає, що використовує натуральний органічний продукт – ні це не так. Дивіться на склад. Нічого поганого в самому складі, як зволожуючому і пом’якшуючому нема. Але і натуральним в певному сенсі його назвати не можна. Хоча нафтопродукти видобуваються з надр землі та по праву можуть такими називатись. Перевага дитячого масла у його антиаллергенності і достатній ефективності саме для дитячоі шкіри.
  2. ті, хто думає, що такий засіб не нашкодить дорослій шкірі. Для багатьох шкоди дійсно не буде. Шкіра стане м’якішою і ніжнішою. Для інших при регулярному застосуванні можна побачити оклюзію – шкіра погано дихає, повільніше відновлюється і це може викликати неочікувані наслідки. Як і з вазеліном – короткочасне використання пом’якшує, зволожує та захищає, але потім запускається зворотній процес.
  3. ті, хто думає, що якщо корисне для дітей, то і для дорослого буде добре. Ні це не так. Дитяча шкіра не має такої кількості розвинутих та активно працюючих залоз (потових та сальних), вона швидко регенерує самостійно.
  4. Засоби для дітей в першу чергу повинні добре підсушувати шкіру, знімати опрілості, також при цьому захищати іі від негативних зовнішніх чинників.

У дорослої шкіри інші потреби – насамперед це також захист, зволоження, пом’якшення, стимулювання регенерації. Але причини для необхідності у таких діях різні. Дорослі виділяють сечу свідомо з організму, і не мають її негативного впливу на шкіру. В них не виникають опрілості, подразнення, як у дітей в наслідок такого впливу.

Працює доросла шкіра інакше, й це відрізняється від дитячої. І має інші потреби.

Тому – ні. Дітям – дитяче. Дорослим – доросле.