Існує два основних типи “змивок” — безводні миючі засоби для обличчя та миючі засоби для обличчя, які можна змивати. Безводні миючі засоби (зазвичай їх називають засобами для зняття макіяжу) в основному використовуються для видалення бруду, жиру та макіяжу з вашої шкіри, після чого додається очищуючий засіб, який можна змити (зазвичай називається очищувачем для обличчя), якийробить вашу шкіру свіжою та чистою.

Різні види безводних миючих засобів для першого очищення обличчя:

Міцелярна вода: це один із найбільш поширених миючих засобів для першого циклу очищення. По суті, це засіб для зняття макіяжу і є не чим іншим, як поверхнево активною речовиною, яка поєднуються з брудом, жиром і шкірним салом для очищення поверхні шкіри. Спочатку вона була розроблена для тих рідкісних випадків, коли у людини немає доступу до води, і, отже, її можна було використовувати як заміну миючих засобів для обличчя, які можна змити. Міцелярна вода – чудовий продукт, однак ніколи не розглядайте це як заміну другого циклу очищення або вмиванню. Вона підходить для всіх типів шкіри.

Очищувальні лосьйони та креми: це лосьйони або креми, ідеальні для першого очищення, які не тільки видаляють бруд і макіяж, але й роблять шкіру гладкою та пружною. Вони ідеально підходить для чутливої та сухої шкіри.

Очищувальні гелі/молочко: доступні у вигляді напівпрозорого гелю, який перетворюється на текстуру, схожу на молоко, для м’якого видалення макіяжу. Підходять для всіх типів шкіри.

Очищувальні олії: вони прості у використанні та мають численні переваги. Це ліпофільні розчинники, які працюють за принципом «подібне розчиняє подібне». Вони видаляють забруднення на масляній основі, такі як макіяж, сонцезахисний крем, надлишки жиру або шкірного сала, а також будь-які інші забруднення, які ваша шкіра могла зібрати протягом дня, не порушуючи ліпідів і керамідів між клітинами шкіри. Підходять для усіх типів шкіри.

Очищувальні бальзами: вони діють за тим же принципом, що й очищаюча олія, але мають текстуру, схожу на віск. Вони працюють за принципом «подібне розчиняється подібним», і таким чином видаляють надлишок жиру зі шкіри. Вони розкішні у використанні та радше терапевтичні. Це, безумовно, фаворит ентузіастів догляду за шкірою; вони ідеально підходять для нормальної, комбінованої та жирної шкіри. Людям із сухим типом шкіри, активними акне та зневодненою шкірою слід їх уникати.