Home Боді-арт Клей-фарби для біотату

Клей-фарби для біотату

Що таке клей-фарби для біотату?

Кожен, хто мав справу з біотату (особливо з гліттер-тату), зіштовхувався з акриловим клеєм для тіла. Так ось: клей-фарба – це той самий клей з додатком сухого пігменту. Наприклад, для чорної клей-фарби змішують акрилову клеєву основу з чорним пігментом. Через додавання пігменту – який “розбавляє” клеєву основу – клей-фарби зазвичай тримаються на шкірі менше часу, ніж клей для тіла. Малюнок, нанесений клей-фарбою “Moonlight” залишається на тілі до 10 днів, тоді як блиск-тату, нанесене за допомоги чистого клею тої ж марки – до двох тижнів. Як і будь-який склад на основі акрилу, клей-фарба не висихає при контакті з повітрям і потребує в фіксації. Для фіксації можна використовувати спеціальні пудри, тонко змелену рисову пудру або звичайний тальк. Також можна на клей-фарбу наносити блискітки.

Як використовують клей-фарби для біотату?

Клей-фарби для біотату – це чудовий матеріал для імітації татуювання. Ними (клей-фарбами) можна створити як класичний чорний малюнок, так і різнокольорове тату. Також клей-фарбу можна використати як основу для гліттер-тату – якщо поверх неї нанести блискітки відповідного відтінку (наприклад, синій або блакитний гліттер на синю клей-фарбу). З використанням такої техніки малюнок отримає надзвичайну яскравість та глибину кольору.

Як зробити імітацію татуювання?

  • Технологія роботи з клей-фарбою дуже схожа на гліттер-тату. Перед нанесенням малюнку треба знежирити шкіру – це можна зробити за допомоги звичайного спирту. Потім:
  • Наклеюєте трафарет.
  • Наносите за трафаретом клей-фарбу тонким, рівномірним шаром.
  • Даєте фарбі трішки підсохнути та знімаєте трафарет.
  • Фіксуєте малюнок пудрою або тальком.
  • За 10-15 хвилин змиваєте надмір тальку під слабкою цівкою води або акуратно стираєте вологою тканиною.

Це дуже просто.

Клей-фарби в магазині stencils.com.ua

Exit mobile version