Розберемо хибні уявлення та помилки:

  • “будь яка маска-корисно” – маски потрібно підбирати під тип шкіри та проблему, яку треба вирішити. Й краще, щоб це зробив спеціаліст.
  • “чим частіше-тим краще” – робити маски потрібно 1-2 рази на тиждень або курсом через декілька днів протягом певного часу.
  • “вмилася і нанесла” – краще так, ніж зовсім не робити, але ще краще – під маску нанести тонік та сироватку на вже підготовлену шкіру (наприклад вимиту та, якщо це потрібно, проскрабовану чи пропілинговану).
  • “довше – значить краще” – уважно читаємо інструкцію до масок і витримуємо вказаний час нанесення. Дуже часто хочется кращого результату і час ми можемо збільшувати, думаючи, що це корисно. Але це не так. Загалом за 15-20 хвилин всі активні речовини з маски вже потраплять туди, куди треба, а сама маска починає підсихати та висушувати шкіру. Тому 20 хвилин і змиваємо!
  • “маска висихає і підтягує шкіру” – глиняні поростягуючі маски треба по мірі їх підсихання змочувати водою чи тоніком.
  • “швиденько” – приділяйте собі час на маску, не робіть її “на ходу”, роблячи інші справи. Всі маски достатньо щільні та важкі для шкіри. Вони можуть розтягувати її, підсилюючи гравитаційний ПТОЗ. Тож лягайте зручненько і на 20 хвилин розслабтеся.
  • “змиваємо все підряд” – є маски-креми, не важкі, які майже повністю всмоктуються. Виробник зазвичай пише, що їх не потрібно змивати. Але зняти залишки маски серветкою буде доцільно. У випадку, якщо нема додаткових інструкцій і ваша шкіра добре зволожена, наносити ще й крем потреби немає.
  • “не змиваємо – хай попрацює до ранку” – в більшості випадків всі маски потрібно змити, протерти обличчя тоніком і нанести сироватку, крем тощо, згідно протоколу до маски.
  • “неприємно пече – не моє” – деякі маски дійсно можуть бути некомфортними, але якщо вони не викликають алергію та стійке подразнення шкіри, так можуть працювати активні інгредієнти. В будь-якому випадку запитайте про це у косметолога, який вам цю маску запропонував.
  • “голівудська чудо-маска перед весіллям?” – активні ліфтинг-маски, що дають wow-ефект можуть дати неочікувані наслідки для вашої шкіри. Зробіть генеральну репетицію – зробіть таку саму маску за тиждень і тільки потім, перед подією, повторіть її. А ще краще – зробіть курс з 2-3 таких масок і перед самою подією не подразнюйте додатково шкіру, а просто користуйтесь регулярною косметикою. Пам’ятайте, що професійна декоративна косметика – це також додаткове навантаження.

Будьте уважними до потреб вашої шкіри. Маски вам у допомогу!