В основі своїй блискітки або гліттер – це просто порізана дуже дрібними шматочками фольга або пластик (є ще кольорові пудри на основі слюди – але це окрема тема). Вони бувають різного розміру, різної форми нарізки (шестигранники, прямокутники), вони можуть бути зроблені з фольги одного кольору або різних кольорів.… Отже, існує нескінчена кількість видів та кольорів гліттерів.

Які блискітки (або ж лелітки, як їх колись у нас називали) краще використовувати для гліттер-тату? Тут складно дати якісь виразні, однозначні рекомендації. В нашому інтернет-магазині ми пропонуємо гліттери, які використовують в роботі наші майстри. Вони були вибрані з-посеред великої кількості зразків від різних виробників – до вибраного попали і німецькі SiLiGlit, і китайські Lady Victory. Ви також можете поекспериментувати і в результаті знайти той варіант, який підходить саме Вам по всім параметрам.

В основному ми використовуємо блискітки розмірів 0,2 мм (200 мікрон), 0,15 мм (150 мікрон) та пудри (100 мікрон). Також вони діляться на звичайні блискітки та блискітки з голографічним ефектом (при виробництві «голографічних блискіток» використовують два або більше видів фольги: кольорову – один або два види – та фольгу с голографічним малюнком). Крім цього є “іриси” (для них використовують напівпрозорі пластики), світловідбивні блискітки (“неони”), блискітки з покриттям, що світиться в ультрафіолеті.

Блискітки бувають дуже різні та їх дуже багато. Але для того, щоб Ви могли створити гарне та яскраве гліттер-тату, варто додержуватись кількох простих рекомендацій:

  • на основу з густого акрилового клею бажано наносити більші блискітки (200-мікрон), дрібні лелітки будуть змішуватись з клеєм, а не лягати поверх нього – і результатом буде “брудний” , каламутний малюнок;
  • при роботі з легкими клеями з меншим вмістом акрилу враховуйте, що як раз більші блискітки будуть осипатися з малюнку швидше;
  • гарний ефект дає “втирання” дрібних блискіток в малюнок поверх більших гліттерів – при використанні подібних відтінків виходять глибші і більш насичені кольори, а при нанесенні різнокольорових блискіток одне на одне – можна досягати дуже цікавих «переливчастих» ефектів;
  • “іриси” краще наносити на кольорові клеї (клей-фарби);
  • “іриси” змішані з іншими блискітками дуже рідко мають добрий вигляд – утримуйтесь від таких експериментів;
  • продумуйте кольорову гамму малюнка до того, як Ви почнете його робити – результат від такого підходу тільки виграє.

Дотримуючись цих рекомендацій, Ви зможете створити яскравий, сяючий, різнокольоровий, переливчастий малюнок.  Діло лише за практикою – спробуйте!

Previous articleУ нас акція на честь двадцятиріччя офіційного відкриття студії у Києві
Next articleАкція: чотири банки пасти – і п’ята в подарунок