При нагріві будь-якої пасти у мікрохвильовці варто врахувати потужність приладу, кількість пасти, її тип, марку і той факт, що паста нагрівається нерівномірно. Точно вказати час розігріву пасти досить складно, тут треба спиратись на власній досвід. Щоб уникнути неприємностей, розігрівайте пасту у мікрохвильовій печі так:

  • Поставте пасту на 10-15 секунд при середній потужності, розігрійте та ретельно перемішайте.
  • Якщо паста розігрілася недостатньо – поставте її ще на 10-15 секунд. Повторюйте процедуру до тих пір, поки паста не осягне потрібну вам температуру та пластичність.

Якщо банка повна – вперше її можна  поставити в мікрохвильовку на 15-20 сек. Більш густі пасти нагріваються повільніше (наприклад, “Шугарекс-Бандаж” розігріється скорше, ніж “Шугарекс-Карамель”). Врахуйте, що при роботі з мікрохвильовкою краще використовувати дерев’яні шпателі.

При нагріві пасти у воскоплаві встановіть температуру у 40-45⁰C, щоб паста нагрілася швидше. Не забувайте її перемішувати, тоді вона розігріється рівномірно. Коли паста вже розплавилася, перемикніть воскоплав на 30-35⁰C і підтримуйте цю (комфортну для роботи) температуру стільки, скільки вам необхідно. Вистигає паста повільно, так що можете виключати воскоплав десь за годину перед закінченням роботи.

Зважайте на те, що час розігріву пасти у воскоплаві може залежати від потужності використаного обладнання та від кількості пасти.

Previous articleСтилі епіляції в зоні бікіні
Next articleЧи можна розігрівати пасту у воскоплаві прямо у пластиковій банці? Вона не розплавиться?