Мабуть, ви вже здогадалися, що мова піде про клеї для тіла. Клеї відрізняються в основному процентним вмістом акрилу, торгівельною маркою та упакуванням. Від кількості акрилу у клеї залежить його стійкість: чим більше клей “бодяжать” – тим менше він тримається на шкірі (тому як основні ми воліємо клеї більш або менш відомих торгівельних марок; складно передбачити, скільки води бухне у концентрат російський, китайський або український умілець). Нормальний клей має “тримати” малюнок близько 10 – 14 днів (клей-фарби – через додавання у склад пігменту – менше, близько тижня).

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 08_PhL-1200-1024x1024.jpg
Нанесення клею для тіла по трафарету

Основний клей для тіла зазвичай білого кольору, після нанесення на шкіру набуває рожевуватого відтінку та при висиханні втрачає колір.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Клей-Moonlight-2.jpg
Клей для тіла (клей для біотату) «Moonlight», 30 мл. Основний клей, тримається на шкірі до двох тижнів. Тюбика клею за умови правильного використання вистачає на 150 — 300 стандартних гліттер-тату розміру 5 х 7 см. Клей не спричиняє алергічних реакцій. Оригінал.

У нас в інтернет-магазині клей зазвичай розфасований у 30-мілілітрові тюбики (Moonlight) або у скляні пляшечки по 10 мілілітрів з пензликом – як у лаку для нігтів (Moonlight та Lady Victory). На тілі Moonlight тримається до двох тижнів (буває й більше); Lady Victory – близько 10 днів. Алергій ці клеї не спричиняють та повністю підходять для роботи з дітьми та нанесення на ніжні й чутливі ділянки шкіри (зона бікіні тощо). До речі, не вірте, що Moonlight – італійський, іспанський або американський клей, торгівельна марка була зареєстрована у Японії, а виробляється він… звісно ж у Китаї.

Клей для промальовки деталей містить менший процент акрилу, фасується в Україні та, відповідно, має досить нестабільну якість – залежно від партії може триматися на шкірі й три дні, й десять.

Через це ми рекомендуємо його використовувати разом з основним клеєм; для промальовки дрібних деталей, наведення контурів, заповнення просвітів у малюнку та подібних речей. Розфасований він у скляні баночки по 8 – 10 мілілітрів з дуже зручним тонким пензликом. Алергій не спричиняє.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Клей-Jewelry-Nails.jpg
Клей для тіла (клей для тату, клей для біотату, клей для гліттер-тату, клей для блиск-тату) «Jewelry Nails», 10 мл. Клей для допоміжних та декоративних робіт (промальовки, наведення контуру тощо), тримається на тілі до 3 — 7 днів. Клей не спричиняє алергічних реакцій.

Клей-фарби виробляються на основі тих самих акрилових клеїв шляхом додавання рідких або порошкових пігментів; на тілі тримаються 5 – 10 днів (Moonlight трохи довше за Lady Victory); алергій також не спричиняють.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Клей-Moonlight-черный.jpg
Клей-фарба для тіла Moonlight, чорна. Це найпопулярніша фарба для біотату. Дуже добре імітує справжнє чорне татуювання. Чудово підходить і для гліттер-тату. Клей на акриловій основі, тому після нанесення його треба фіксувати пудрою, тальком або блискітками.

Клей-фарби фіксуються спеціальними пудрами або тальком. Найпопулярніший колір, звісно, чорний (за допомоги чорної клей-фарби можна добитися майже повного ефекту справжнього татуювання). Випускають клей-фарби 16 кольорів. Цікавий результат може дати використання клей-фарб з блискітками.

Previous articleЧого не можна робити після шугарингу
Next articleВітаміни: вітамін B6