Ми рідко виходимо на виставки. Каємося, нам це не дуже цікаво. Але іноді це треба робити. Не все життя проходить в Інтернеті й офісі. Навіть більше: кажуть, що за їх (Інтернету й офісу) межами також існують місця, населені розумними істотами. Ми вирішили це перевірити. Так що не розчаровуйте нас, о розумні істоти, приходьте!

Тем більше ви можете це зробити, не витративши ані гривні. Натисніть на оту кнопку нижче. Ви попадете на сторінку реєстрації, де зможете отримати від організатора безкоштовний білет на виставку. Для того, щоб отримати білет безплатно, вам треба буде ввести промо-код. Ось він:

SHUGAREX

Саме так, великими літерами.

На вас на виставці будуть чекати спеціально підготовані заходи:

  • З 11 по 12 годину будуть проводитися демонстрації паст для шугарінгу на спеціально для вас запрошених моделях. Демонстрація – це не значить, що ми будемо показувати, а ви будете стояти та зачудовано дивитися. Ви зможете самі випробувати будь яку нашу пасту на будь якій зоні (в рамах пристойності, звісно).
  • З 12 по 13 годину ми будемо проводити майстер-класи.
    • У четвер і п’ятницю (11 та 12 квітня) це буде майстер-клас для майстрів шугарінгу «Ідеальна паста: як отримати пасту, яка не тече, не залипає і видаляє усе волосся за будь яких обставин». Ні, ми не будемо вам продавати свою пасту під цим соусом (хоч вона й ідеальна). Ми будемо вам розповідати, як змішувати всякі пасти для того, щоб отримати результат, який буде ідеально відповідати вашим потребам.
    • У суботу (13 квітня) ми будемо проводити майстер-клас для тих, хто хоче зробити собі шугарінг самостійно. Він називається «Вибір пасти для домашнього шугарінгу». І знову ми не будемо продавати вам свою пасту (хоч «Шугарекс-Карамель і чудова паста для початківців), а будемо розповідати, як новачку вибрати пасту, якою він зможе легко й ефективно працювати.
  • З 14 по 16 годину знову будуть проводитися «інтерактивні» демонстрації паст для шугарінгу на запрошених моделях.
  • З 16 по 17 годину – час консультацій: наш провідний майстер, викладач і технолог Оксана Яценюк буде відповідати на ваші питання. Що за питання? Якщо ви майстер шугарінгу та у вас виникли якісь складності у роботі; якщо ви майстер шугарінгу і маєте клієнтів, в яких виникають пов’язані з шугарінгом проблеми; якщо ви самі клієнт і у вас з’явились якісь питання що до шугарінгу – приходьте. І ми зробимо все, щоб вам допомогти.

Крім вищепереліченого будуть приємні й корисні подаруночки (звісно, ви їх отримаєте безоплатно, тобто даром).

Приходьте. 19-й Конгрес Індустрії Краси ESTET BEAUTY EXPO. 11-13 квітня 2019 року, Київ, Броварський проспект, 15; місце 3C-4-1, Shugarex. Чекаємо на Вас!

Previous articleБлискітки: сяючі алмази фактів і блискучі діаманти знань
Next articleМалюнок чорною клей-фарбою (відео)