Шкода, що не можна зазивати вас на виставку на манер заїжджого цирку-шапіто. Ну, тобто, можна – вистачить подивитись рекламу по телевізору – але ми собі не дозволяємо, це – нечесно. Але було б весело:

– Абсолютно гола жінка, яка викликала фурор і дев’ятсот вісімдесят три зомління у Парижі, Лондоні та Нью-Йорку! Поспішайте бачити – тільки три дні в Києві, проїздом до Токіо на аудієнцію до японського імператора! Видалення волосся зовсім без болю і навіть без потреби роздягання! Академік-шугар’є першого ступеню і чемпіон інстаграм-епіляції висмикне вам волосину силою погляду! Тільки для вас додатковий бонус! Надприродній та неймовірний медіум-асистент по депільованому волоссю дізнається всього про ваше минуле, сьогочасне та майбутнє та дасть гарантовані рекомендації зі зваблювання міліонерів з серйозними намірами! Цілком безоплатно! Чудодійна паста для шугарингу (три патенти і спеціальний приз Паризької академії) сама видалить вам волосся абсолютно безслідно та зварить вам каву! Трьоххвилинні курси супер-епіляції з дипломом, прийнятим у найкращих домах Ніцци та Лас-Вегасу! За скромну суму винагороди вам розкриють секретне 100%-ефективне закляття від врослого волосся! Унікальний гель після шугарингу, розроблений нано-технологами, що вирощує абсолютно екологічно чисте волосся без ГМО – у наявності для будь-якого кольору волосся та шкіри! Тантро-еротична депіляція для Інстаграм – лекція найвищого гуру, відлюдника Канченджанги (тринадцять років на вершині з черепом прабабці в обіймах), нагородженого золотим молитовним млинком з цицьками!

Думаємо, з такою рекламою відвідувачів у нас було б задосить. І покупців теж. Але, на жаль, наші покупці, учені, клієнти і навіть просто читачі – розсудливі та освічені люди.

Тому нам доводиться бути нудними. Нам навіть не можна покричати та побити у бубен. Жах.

Отже, ось список того, що ви зможете зробити у нас на стенді:

  • Спробувати пасту (та її купити – а якщо купите три банки – ще й подаруночок отримаєте) – ми, як завжди, встигли її ще вдосконалити за час, що минув з попередньої виставки.
  • Побути моделлю на демонстраціях шугарингу.
  • Взяти участь у тестах нового гелю для шугарингу.
  • Записатися на навчання шугарингу – якщо встигнете, тому що на місячний курс ми беремо не більше трьох осіб.
  • Купити трафарети для біотату (як і блискітки та клей “Moonlight”).
  • Задати питання нашим технологам та майстрам.

Ой, там, вище, написано: «на жаль, наші покупці, учні, клієнти і навіть просто читачі – розсудливі та освічені люди»? Викресліть, будь ласка, «на жаль». На щастя!

На щастя, тому що вони (на відміну від «королев шугарингу» з одноденних курсів) працюють довго та успішно, залишаючись нашими покупцями впродовж років і – скоро вже – десятиріч.

На щастя, тому що відвідувачам нашої студії шугарингу не треба метатися від майстра до майстру у рамках боротьби з врослим волоссям (не кажучи вже про те, що серед них немає таких, хто вважає, що вросле волосся – це нормально та неминуче) – вони цілком здатні оцінити якість процедури. І деякі з клієнтів нашої студії вже с нами більше двадцяти років, уявляєте!

І головне: на щастя – тому що люди, з якими ми працюємо, дають нам не менше знань, ніж ми їм.  Та й взагалі нам з нашими клієнтами, покупцями, учнями не сумно. Дякуємо!!!

Приходьте! Чекаємо на вас і будемо страшенно раді вас бачити!

Виставка пройде 18-20 вересня у Києві, у Міжнародному Виставковому Центрі (Броварський проспект, 15; метро «Лівобережна»). Час роботи – 18 і 19 з 10:00 до 18:00; 20 – з 10:00 до 17:00.  Місце 3А-4-7, shugarex.

Previous articleКольорове біотату клей-фарбами
Next articleГнійнички після шугарингу