Час має для лазерної епіляції велике значення. Волосся має свої цикли росту – і ці цикли різняться залежно від людини та від зони, на якій це волосся росте. Якщо вплив лазеру відбувається на правильних етапах цих циклів росту – процедура ефективна. Якщо ні – лазерна епіляція перетворюється на дурно витрачені час та гроші.

Розрахувати кількість процедур та довжину проміжків між ними може тільки майстер, враховуючи ваші індивідуальні особливості та коригуючи розрахунки згідно з отриманими результатами після кожної процедури. Але час має значення й при плануванні процедури – а коли звертатися до майстра вирішуєте тільки ви. Результат у лазерній епіляції потребує часу (знову час!) – і на це треба зважати. Видалення волосся за допомогою лазеру потребує певної кількості сеансів – і це треба враховувати. Якщо ви хочете отримати результат – гладеньку, безволосу шкіру – на новорічні свята, ви мусите почати «робити лазер» заздалегідь. Так, щоб пройти повний курс епіляції перед Новим Роком.

Щоб розуміти, скільки часу займе повний курс лазерної епіляції на вибраній вами зоні, вам варто знати середній проміжок між процедурами, та кількість процедур, потрібну для максимально повного видалення волосся на цільовій зоні. З проміжком досить просто: оптимального ефекту лазер осягає при проміжках між процедурами у 4-6 тижнів. Враховуючи інші фактори, зазвичай майстри рекомендують проводити сеанси лазерної епіляції з проміжками у місяць. Залишається знати тільки кількість сеансів, необхідну для максимально повного видалення волосся на кожній зоні. Отже, для частоти одна процедура на місяць, це буде:

  • Вусики – 5-7 процедур.
  • Волосся на підборідді та на щоках – 5-7 процедури.
  • Волосся під пахвами – 4-6 процедур.
  • Руки – 4-8 процедур.
  • Верх ніг – 4-8 процедур.
  • Низ ніг – 6-9 процедур.
  • Зона бікіні – 5-7 процедур.

Отже, якщо, наприклад, у вас є чудове вечірнє плаття з відкритими плечима, яке ви хочете одягнути на Новий Рік, і щоб у вас тоді під пахвами волосся не було зовсім-зовсім і назавжди – вам варто записатися на лазерну епіляцію за 4-5 місяців перед новим роком: тобто у серпні або вересні. А якщо ви хочете остаточно позбавитися волосся на ногах перед весною – то записуватися на процедуру треба у жовтні-листопаді: й тоді у травні ви будете мати на заздрість гладенькі ніжки.

Ще треба зауважити, що природа теж залюбки вносить корективи у наші плани. Засмага знижує ефективність лазеру; також після процедури не варто перебувати на сонячному світлі. Тому процедури лазерної епіляції треба планувати тоді, коли ваша шкіра має мінімум контакту з сонцем. Взагалі найкращий час, щоб пройти курс лазеру – з жовтня до квітня. Зважаючи на те, що лазерна епіляція дає довготривалий ефект і після неї вам не треба буде думати про те, як позбутися волосся до якоїсь значущої дати – кращим рішенням просто буде взяти та записатися на процедуру. З оглядом на наступний календарик:

  • Жовтень, листопад – час записуватися на лазерну епіляцію ніг або рук (також можна зробити будь-яку іншу зону).
  • Листопад, грудень – час записуватися на лазерну епіляцію зони бікіні або під пахвами (також можна видалити волосся на обличчі).
  • Грудень, січень – час записуватися на лазерну епіляцію вусиків, бакенбардів або волосся на підборідді (але найкраще це зробити трошки раніше, бо обличчя в нас завжди відкриті та найбільш піддані на вплив сонячних променів).

Але якщо ви не встигли записатися на лазерну епіляцію ніг у жовтні – не засмучуйтесь. Просто зателефонуйте до майстра – і він допоможе вам організувати процедуру так, щоб ви могли досягти найкращого ефекту з найбільшим комфортом. Телефон – +380 (50) 330-74-29.

Previous articleЧи шкідливий тальк?
Next articleВітаміни: вітамін В3 (ніацин)