• 11 квітня (четвер), 12.00 – 13.00 – ідеальна паста: як отримати пасту, яка не тече, не залипає та видаляє абсолютно все волосся за будь-яких обставин.
  • 12 квітня (п’ятниця), 12.00 – 13.00 – ідеальна паста: як отримати пасту, яка не тече, не залипає та видаляє абсолютно все волосся за будь-яких обставин.
  • 13 квітня (субота), 12.00 – 13.00 – вибір пасти для домашнього шугарінгу.

Ідеальна паста: як отримати пасту, яка не тече, не залипає та видаляє абсолютно все волосся за будь-яких обставин

Люди завжди шукають чарівну пігулку. Якесь чудесне знання, секрет або продукт – щось, що вирішить усі проблеми – і при цьому не треба буде докладати жодних зусиль. Вірно це й відносно паст для шугарінгу. Більшість майстрів купує і випробовує всі пасти, які тільки з’являються у продажу – в пошуках тієї самої пасти, яка й не тече, й не залипає, й чисто та без ускладнень видаляє всі типи волосся. Звісно, чудово б було знайти таку цукрову пасту, яка б ще й сама ходила на роботу, але, на жаль, виробники маркетологи ще до такої пасти не додумалися.

Ідеальних паст не буває. Вони неможливі. Хоча б в силу того, що кожна паста визначена для виконання певних завдань; і вимоги, які ці завдання виставляють до пасти, почасту суперечать тим вимогам, які можуть виставити до цієї пасти інші завдання.

Насправді все залежить від Вас. Паста підпорядковується майстру, а не навпаки. Добрий майстер здатен працювати будь-якою пастою; більше того: добрий майстер може будь-яку пасту зробити ідеальною. Як?

Дуже просто. Пасти можна змішувати. Додаючи до м’якої, комфортної у використанні, але текучої пасти трохи «жорсткої» і добре стабілізованої пасти, Ви отримаєте м’яку суміш, яка не тече. І на цьому майстер-класі ми розповімо Вам, як це робиться. Ми поділимося основними правилами змішування паст. І у Вас завжди буде під рукою та сама ідеальна паста, яка відповідає кожній потребі.

Приходьте: четвер і п’ятниця (11 та 12 квітня), з 12.00 по 13.00, стенд “Shugarex”.

Вибір пасти для домашнього шугарінгу

Якщо Ви хочете робити собі шугарінг вдома самостійно – цей майстер-клас призначений Вам. Зрозуміти як робити шугарінг – нескладно; в Інтернеті достатньо відеороликів на цю тему (наприклад, наше відео). Складність в іншому: для того, щоб мати змогу ефективно працювати будь-якою пастою, потрібна довга та інтенсивна практика. Для професійного майстра з сотнею-іншою клієнтів на місяць – це не проблема. Але для «аматора» організувати собі таку практику не так вже й легко. Тому для тих, хто робить собі шугарінг власноруч, дуже важливо правильно вибрати пасту. Є певні ознаки, за якими можна відрізнити «приязну» до початківців пасту від вибагливих у використанні професійних паст. І на цьому майстер-класі Ви навчитеся відрізняти ці ознаки та вибирати для себе пасту, яка буде простою та ефективною в роботі.

Приходьте: субота (13 квітня), з 12.00 по 13.00, стенд “Shugarex”.

P.S: виставка проходить 11-13 квітня 2019; Київ, Броварський пр-т, 15; стенд shugarex – 3C-4-1.

Previous articleВолосся
Next articleТимчасовий шлюб, Іран