Паста, яка не тече

Паста для шугарингу "Шугарекс-Карамель"

Для шугарингу вдома

Паста "Шугарекс-Карамель" - найприязніша паста для початківців та непрофесіоналів. Унікальне поєднання пластичності та жорсткості робить її максимально стабільною за будь-яких умов. А спеціально розроблена рецептура не дає їй залипати навіть у не дуже досвічених руках.

  • Пастою "Шугарекс-Карамель" дуже легко й просто працювати - з нею впорається дійсно кожна, навіть абсолютний новачок.
  • "Шугарекс-Карамель" не залипає, не тече і не тане у руках та ефективно видаляє всі типи волосся на всіх ділянках шкіри.
  • Навіть вже відкрита "Шугарекс-Карамель" буде зберігатися не менш як рік і під час зберігання не буде псуватися, розшаровуватись або "пускати сльозу".

Для професійного шугарингу

Паста "Шугарекс-Карамель" стане у пригоді будь-якому професіоналу. Унікальна рецептура робить її максимально стабільною: вона не тече й не тане навіть за високої температури повітря (35+) та за високої вологості. До того ж нею можна стабілізувати будь-яку іншу пасту.

  • Паста "Шугарекс-Карамель" універсальна й ефективна: вона видаляє усі типи волосся (з коротким волоссям від 2 мм включно) на всіх ділянках тіла.
  • "Шугарекс-Карамель" не залипає, не тече і не тане у руках навіть за екстремальних погодних умов - нею можна працювати при температурах до 35⁰C й більше та за високої вологості.
  • Пастою "Шугарекс-Карамель" можна стабілізувати будь-яку іншу пасту.

Ви самі можете переконатися, наскільки просто зробити шугаринг пастою "Шугарекс-Карамель" навіть у найскладніших умовах та наскільки хорошим буде результат. Кілька нескладних рухів - і ваша шкіра стає гладенькою та шовковистою: просто ідеальною.

Увага: бонус!

До 450-грамової банки "Шугарекс-Карамель" ви можете додати безкоштовний пробник будь-якої іншої нашої пасти!

За 200 гривень ви отримуєте дві банки пасти! 450-грамову (200 UAH) та 130-грамову (65 UAH). Економія - 65 гривень!

Шугарекс-Карамель (450 гр)

+ Шугарекс-Мануал (130 гр)

"Шугарекс-Мануал" - універсальна мануальна паста для професійного шугарингу.

Шугарекс-Карамель (450 гр)

+ Шугарекс-Бандаж(130 гр)

"Шугарекс-Бандаж" - м'яка паста для бандажної та мануальної технік шугарингу.

Шугарекс-Карамель (450 гр)

+ Шугарекс-Універсал (130 гр)

"Шугарекс-Універсал" - ультрам'яка паста для роботи у рукавичках та для тих, хто має алергію на цукор.

У вас ще лишилися питання?

Жива консультація

Ви у будь-який момент (у робочий час, звісно) можете отримати детальну консультацію від нашого викладача та головного технолога - Оксани Яценюк. Телефонуйте:

Також ви можете почитати про наші пасти прямо на сайті:

Що відбувається після того, як ви натиснули кнопку "купити"?

Протягом одного робочого дня після того, як ви зробили замовлення з вами зв'яжеться наш менеджер та уточнить деталі оплати та доставляння. Якщо, наприклад, ви зробили замовлення у вівторок вранці - менеджер зателефонує вам до вечора цього ж дня; якщо у четвер ввечері - чекайте дзвінка протягом п'ятниці; якщо ж ви зробили замовлення вечір суботи - вам доведеться чекати на дзвінок аж до понеділка.
Після того, як ви вибрали та підтвердили спосіб оплати та доставлення вашого замовлення - ми вам його відправляємо. Стандартно ми робимо відправлення кожного робочого дня о 16.00 - у цей час ваші посилки починають свою подорож, відбуваючи з нашого офісу на Нову Пошту, Укрпошту тощо.
Посилки, для яких вибрана післяплата, зазвичай відправляються до їхнього щасливого власника у той самий день, коли трансакція узгоджена за телефоном з нашим менеджером. Якщо ж ви сплачуєте на картку - посилка буде відправлена у день отримання нами оплати (звичайно це той самий день, коли ви оплату відправили). Єдине, що треба враховувати: якщо ви хочете, щоб ми відправили ваше замовлення у день оплати, бажано, щоб гроші надійшли до нас перед 14 годиною - щоб ми встигли запакувати ваше замовлення перед відбуттям кур'єра до служби-перевізника.
Деталі оплати та доставлення - нижче:

Оплата

Ви можете оплатити Ваше замовлення на банківський рахунок за наступними реквізитами:
    ФОП Дяченко Павло Валерійович; ЄДРПОУ (ІНН): 27 38 10 36 10; Печерська філія Приватбанку, МФО 305299; р/р UA 20 305299 00000 2600 10 0621 4018.
Також Ви можете оплатити замовлення на банківську картку, що набагато швидше і зручніше, ніж на розрахунковий рахунок. Реквізити:
   Приват-банк: № картки 5167 9855 6149 8171
   monobank (Універсал-банк): № картки 5375 4141 0030 9086
Будь ласка, використовуйте за можливості номер замовлення як призначення платежу.

Доставка

Ми відправимо вам пасту "Шугарекс-Карамель" найшвидшою українською поштовою службою: Новою Поштою. Зазвичай ми відправляємо замовлення протягом доби від моменту надходження оплати на наш рахунок.
У особливих випадках ми зможемо відправити вам вашу посилку Укрпоштою або Justin.

Просто візьміть та зробіть!

Шугарекс-Карамель (450 гр)

+ Шугарекс-Мануал (130 гр)

Шугарекс-Карамель (450 гр)

+ Шугарекс-Бандаж(130 гр)

Шугарекс-Карамель (450 гр)

+ Шугарекс-Універсал (130 гр)