Пасти для шугарингу "Шугарекс"

Всі пасти для шугарингу «Шугарекс» — професійні пасти, що відповідають найвищим вимогам і стандартам. Звісно, всі вони пройшли санітарно-гігієнічну экспертизу.

 • Пасти «Шугарекс» абсолютно стабільні — вони не «розтікаються» в руках під час роботи та не тануть; і не розшаровуються у банці під час зберігання.
 • Пасти для шугарингу «Шугарекс» виробляються з натуральних компонентів. Вони комфортні та безпечні для клієнта — не викликають подразнення шкіри, алергічних реакцій тощо. Насправді вони навіть їстівні: нам точно відомий один випадок з'їдання 750-грамової банки пасти.
 • Завдяки ретельно опрацьованій формулі, пасти «Шугарекс» максимально комфортні, безпечні та неболючі для клієнта. Крім того вони не залишають «цукрового сліду» і легко змиваються звичайною водою.
 • Пасти «Шугарекс» зручні для майстра — вони не залипають; не втомлюють руки й пальці при довгій роботі; до кінця використання лишаються пластичними та добре захоплюють волосся.
 • Пасти «Шугарекс» достатньо прості в роботі, економні та не вимагають додаткових засобів при використанні. Це значить, що перед нанесенням пасти «Шугарекс», наприклад, не треба посипати шкіру тальком (за виключенням екстремальних випадків, таких як підвищене потовиділення та ін.).
 • Пасти «Шугарекс» універсальні — вони підходять для самих різних технік шугарингу та для видалення волосся з будь-яких ділянок тіла. Хоча, звісно, краще враховувати їх спеціалізацію та використовувати там, де вони найбільш ефективні (див. описи паст).

Пасти для шугарингу “Shugarex” створені Оксаною Яценюк (Космачевською), майстром цукрової епіляції та косметологом, на основі багаторічної практики (з 1996 року). Унікальністю своєї рецептури пасти "Шугарекс" завдячують не тільки великому досвіду роботи Оксани, але й тому, що за освітою вона - біохімік (скінчила КНУ ім. Шевченка). Комбінація спеціальних знань і практичних навичок дали чудовий результат. Всі пасти "Шугарекс" створені на основі натуральних компонентів, не спричиняють алергій та взагалі не можуть нашкодити здоров'ю; крім того, вони ефективні, безпечні та комфортні для клієнта, зручні та безпроблемні для майстра. Бо ж мета розробки паст ТМ “Shugarex” полягала на тому, щоб надати Вам (і собі - не в останню чергу - Оксана донині продовжує робити епіляцію вибраним клієнтам та навчати нових майстрів шугарингу) максимально ефективний, приязний, простий та зручний продукт.

Паста для шугарингу "Шугарекс-Бандаж"

Паста для шугарингу «Шугарекс-Бандаж» — «легка», м'яка паста-концентрат для цукрової епіляції. Застосовують її для бандажної техніки шугарингу, для роботи у рукавичках; для видалення волосся на великих поверхнях тіла з густим волосяним покривом (ноги, стегна тощо).

 • Для майстрів будь-якого рівня, які працюють у бандажній техніці.
 • Для роботи в рукавичках – для цього її можуть використовувати і досвідчені майстри, і початківці, і випускники одно- чи трьохденних курсів.
 • Для досвідчених майстрів, що працюють у класичній мануальній техніці.
 • Для великих обсягів роботи – при використанні “легких” паст менше втомлюються руки і пальці.
 • Для видалення волосся з ніжної та чутливої шкіри.

Особливості пасти для цукрової епіляції "Шугарекс-Бандаж"

Шугарекс-Бандаж – дуже “легка” паста і це її основна властивість.
Вона розроблялася спеціально для бандажної техніки. Пасту можна використовувати і з паперовими, і з тканевими стрічками (хоча краще використовувати тканеві стрічки). При роботі з бандажем, пасту бажано нагріти до температури 35-38⁰С. Зверніть увагу, що при використанні мануальних технік шугарингу підігрівати пасту не обов’язково.
Завдяки своїй м’якості “Шугарекс-Бандаж” чудово підходить для роботи в рукавичках.
Так само завдяки “легкості” та м’якості “Шугарекс-Бандаж” не втомлює руки і пальці; дозволяє проводити процедуру максимально швидко; добре наноситься на великі поверхні тіла – а значить чудово підходить для епіляції великих обсягів, – наприклад, для видалення волосся з ніг і рук.
Як і всі наші пасти “Шугарекс Бандаж” липка й чіпка – вона видаляє всі типи волосся (з пушковим волоссям включно).
Розхід пасти: на тестах 50-ти грамів (два шматочки, розміром як волоський горіх) вистачило для епіляції двох ніг з середньою щільністю волосяного покрову.
Паста “Шугарекс-Бандаж” призначена для роботи в температурному діапазоні 18-25⁰C.
Завдяки тому, що це паста-концентрат – вона чудово змішується з іншими пастами, добре розводиться водою і спеціальними сумішами. Зазвичай розводять або змішують пасти у складних кліматичних умовах (спека, підвищена вологість тощо); так само «міксування» пасти допомагає справлятися з нестандартними задачами, що можуть виникнути під час роботи.
“Шугарекс Бандаж” може зробити будь-яку пасту мякшою і пластичнішою. Це допоможе видалити волосся з ділянок тіла зі складним рел’єфом чи з ніжної та чутливої шкіри. Ще пом’якшення пасти зменшує втому пальців і рук при великих навантаженнях і під час довгої роботи.

Паста для шугарингу "Шугарекс-Карамель"

«Шугарекс-Карамель» — густа, дуже стабільна паста-концентрат для роботи в екстремальних умовах (як сильна спека) та для виконання нетипових завдань (як видалення короткого волосся з глибоким корінням). При цьому вона підходить і для мануальних технік шугарингу. Завдяки своїй гущині вона дуже проста у роботі та добра для початківців.

 • Для майстрів будь-якого рівня; тим, хто навчається шугарингу; початківцям; також вона чудово підійде для домашнього використання.
 • Для роботи за екстремальних погодних умов – висока температура повітря, підвищена вологість тощо.
 • Для видалення складних типів волосся (коротке волосся після гоління, коротке волосся з глибоким коренем тощо).
 • Для майстрів з невеликим потоком клієнтів – наприклад, для тих, хто не спеціалізується на шугарингу, але, проте, інколи мусить видаляти зайве волосся з тіла. Завдяки довгому терміну зберігання після відкриття та простоті у використанні, вона може стати ідеальним рішенням для візажиста або татуювальника.
 • Для майстрів, які працюють “на виїзді” – завдяки гущині та концентрованості “Шугарекс-Карамель” можна розвести до будь-якої потрібної консистенції (а це знижує вагу всього того, що “виїзний майстер” мусить возити з собою, а значить знижує собівартість процедури).
 • Для стабілізації інших паст.

Особливості пасти для цукрової епіляції "Шугарекс-Карамель"

Шугарекс-Карамель – найгустіша й найжорсткіша з наших паст. Вона розроблена спеціально для використання у складних умовах. Паста не вимагає розігрівання, але при температурах, нижчих за 18-20°C ви можете її підігріти задля більш комфортної роботи. Розігрівати пасту треба до температури не більшої за 40-45°C – у воскоплаві, на водяній бані (тільки закритою), у мікрохвильовій печі. Враховуйте, що підігрівати пасту у “мікрохвильовці” треба поступово – нагріти протягом 5-10 сек., перемішати; потім повторити – і так до тих пір, поки паста не осягне бажаної консистенції та температури. Після підігріву паста вистигає дуже повільно, що допомагає утримувати її “в кондиції” протягом довшого часу.
Завдяки своїй гущині та жорсткості “Шугарекс-Карамель” практично не «залипає». Внаслідок цього вона ідеально підходить для початківців та для домашнього використання; навіть при мінімальній навичці шугарінгу з цією пастою ви отримаєте відмінний результат.  Так само “Шугарекс-Карамель” чудово підходить для навчання – з нею можна навчитися робити цукрову епіляцію, навіть просто після перегляду відео про шугарінг на youtube.
Ця паста не “тане” за високої температури повітря (до 40⁰C) та при високій вологості – вона дозволить вам працювати за будь-яких погодних умов; так само нею можна без проблем працювати з “гарячими руками” або у “гарячих зонах”.
Паста “Шугарекс-Карамель” дуже липка й чіпка – видаляє всі типи волосся (з найскладнішими включно – коротке волосся з глибоким коренем та волосся, що відросло після гоління) та навіть дуже коротке волосся (довжиною від 1 мм).
І, нарешті, ця паста-концентрат максимально універсальна – завдяки початково високій гущині та щільності її можна розвести до будь-якої м’якості.
Ця паста для шугарингу дуже економна: її розхід під час тестів склав приблизно 35 грамів (порівняти зі звичайними 50 – двома шматочками, розміром як волоський горіх) на епіляцію двох ніг з середньою густотою волосся.
“Шугарекс-Карамель” призначена для роботи при температурі 16-40⁰C.
Паста не вимагає розігрівання перед роботою.
Завдяки тому, що це паста-концентрат – вона чудово змішується з іншими пастами, добре розводиться водою та спеціальними сумішами. Розводять або «міксують» пасту зазвичай у складних кліматичних умовах (сильна спека, холод, підвищена вологість тощо); так само змішування пасти допомагає впоратися з нестандартними завданнями, що виникають під час роботи. “Шугарекс-Карамель” – чудовий стабілізатор і загущувач; вона може стабілізувати будь-яку “текучу” пасту.

Паста для шугарингу "Шугарекс-Мануал"

Паста для шугарингу «Шугарекс-Мануал» — універсальна паста середньої гущини для цукрової епіляції. Це професійна паста для майстрів, що працюють у класичній мануальній техніці. Вона призначена для видалення усіх типів волосся в усіх зонах і дозволить вам вирішувати широкий спектр завдань.

 • Для досвідчених майстрів з добрими навичками мануальної техніки.
 • Для видалення усіх типів волосся (включно з коротким волоссям після гоління, коротким волоссям з глибоким коренем тощо).
 • Для видалення волосся у труднодоступних місцях, у місцях з ніжною та чутливою шкірою.
 • “Шугарекс-Мануал” – ідеальна паста для глибокого бікіні.

Особливості пасти для цукрової епіляції "Шугарекс-Мануал"

“Шугарекс-Мануал” – дуже багатозадачна паста. Вона ідеально підійде для епіляції зони бікіні; так само добре вона підходить для видалення волосся з будь-якого іншого місця на тілі. Розігрівати перед роботою цю пасту не треба (хоча, за бажанням, можна).
Паста “Шугарекс-Мануал” має дуже стабільну формулу, завдяки чому практично не “тече” й не “залипає”; вона дуже пластична, липка й чіпка.
Вона підходить для всіх технік цукрової епіляції (з бандажною включно) і видаляє всі типи волосся довжиною понад 1-2 мм (в тому числі й жорстке волосся, що лишилося після гоління); “Шугарекс-Мануал” чудово справляється з епіляцією у труднодоступних місцях (наприклад, з видаленням волосся з-під пахв та з глибоким бікіні).
Ця паста добре розводиться і змішується з іншими пастами.
Незважаючи на свою густоту, ця паста достатньо м’яка для того, щоб не втомлювати руки та пальці при тривалій роботі.
Ця паста для цукрової епіляції економна: на тестах на епіляцію двох ніг з середньою густотою волосся було витрачено близько 50 грамів пасти (два шматочки, розміром як волоський горіх).
Паста «Шугарекс-Мануал» призначена для використання при температурі 18-30⁰C.

Паста для шугарингу "Шугарекс-Універсал"

Паста для шугарингу «Шугарекс-Універсал» — дуже «легка», м'яка паста для цукрової епіляції другого покоління. Розроблена вона спеціально для роботи у рукавичках, для техніки «швидкісного шугарингу». А основна і унікальна якість цієї пасти (як і усіх наших паст другого покоління) — низький вміст глюкозы.

 • Для роботи в рукавичках.
 • Для великих обсягів роботи (при використанні «легких» паст набагато менше втомлюються руки та пальці).
 • Для видалення волосся на ніжній та чутливій шкірі та у людей с низьким больовим порогом.
 • Для видалення волосся в алергіків та діабетиків.

Особливості пасти для цукрової епіляції "Шугарекс-Універсал"

«Шугарекс-Універсал» — дуже «легка», «низькооцукрована» та дуже пластична паста для роботи у рукавичках та для «швидкісного шугарінгу».
Ця паста призначена спеціально для роботи у рукавичках – для професійного використання. Вона чудово підходить для великих обсягів епіляції, для видалення волосся з великих поверхонь.  Вона дуже добра для «швидкісної» техніки шугарінгу.
Паста «Шугарекс-Універсал»  дуже пластична, легко виймається з банки та не вимагає попереднього розігрівання.
Завдяки своїй «легкості» та м’якості «Шугарекс-Універсал» не втомлює руки і пальці – таким чином, ви можете виконувати більший обсяг роботи без шкоди для здоров’я.
Унікальний склад пасти робить її мало болючою: вона чудово підходить для видалення волосся у людей з чутливою шкірою та/або з низьким больовим порогом.
Як і всі наші пасти «Шугарекс Універсал» липка та чіпка — видаляє усі типи волосся (з пушковим волоссям включно).
Розхід пасти: на тестах 50 грамів (два шматочки, розміром як волоський горіх) вистачило для епіляції двох ніг з середньою щільністю волосяного покрову.
Паста «Шугарекс-Універсал» призначена для роботи у температурному діапазоні 17-25⁰C – це звичайна температура у робочому приміщенні.
Вона відмінно змішується з іншими пастами, що допомагає впоратися з нестандартними завданнями, що можуть виникнути під час роботи.
«Шугарекс-Універсал» може зробити будь-яку пасту м’якшою та більш пластичною. Це допоможе видалити волосся зі складних ділянок тіла або з ніжної та чутливої шкіри. Так само «полегшення» пасти зменшує втому пальців та рук при великих навантаженнях.

Паста розріджувач для шугарингу
"Шугарекс-Універсал Special"

Це не стільки паста, скільки добавка для паст. Застосовувати її треба для розведення інших паст, для їх пом'якшення та стабілізації, для підвищення пластичності. Також підходить для роботи у рукавичках у холодну пору року. Дуже спеціалізований склад; тільки для кваліфікованих та досвідчених майстрів.

 • Для професіоналів, яким потрібні “точні налаштування” пасти, котрою вони працюють.
 • Для пом’якшення, стабілізації та пластифікації інших паст.
 • Для роботи в рукавичках при низьких температурах.

Особливості пасти-розріджувача для цукрової епіляції
"Шугарекс-Універсал Special"

Паста “Шугарекс-Універсал Special” – дуже м’яка, вона розроблена спеціально для того, щоб додавати її в інші, більш густі суміші. Нею можна також працювати в рукавичках при температурах, нижчих за 18⁰C.
“Шугарекс-Універсал Special” –  це концентрат, призначений для розведення інших паст. “Універсал” допоможе вам зробити їх:

 • М’якшими (м’якою пастою легше працювати – вона менше втомлює руки; крім того, м’яка паста краще підходить для роботи в рукавичках).
 • Пластичнішими (пластичність дозволяє більш ефективно захоплювати та видаляти волосини, спрощує роботу у важкодоступних місцях та зменшує витрати пасти).
 • Стабільнішими (стабільність складу запобігає “текучості” пасти).

“Шугарекс-Універсал Special” – чудовий стабілізатор та пластифікатор; вона може модифікувати будь-яку пасту; надати їй консистенцію та гущину, необхідні для комфортної роботи.
Витрати пасти залежать від її кількості, використаної для розведення інших паст.
При використанні її як пасти, а не як додатку, вона призначена для роботи при температурі, нижчій за 18⁰C.

Упаковка та правила зберігання паст "Шугарекс"

Термін зберігання — 36 місяців (офіційно, на практиці — за дотримання умов зберігання — термін придатності фактично необмежений, просто три роки — максимальний термін зберігання для продукції такого класу) або 12 місяців після відкриття банки.
У фабричній упаковці зберігати пасту треба у сухому місці за кімнатної температури (якщо точніше — не нижче 8⁰C і не вище 25⁰C); після відкриття упаковки — зберігати не більше як рік, щільно закритою.
Старайтеся, щоб при зберіганні паста не зазнавала впливу прямого сонячного проміння. Після відкриття упаковки тримайте пасту у сухому місці - попадання у пасту надлишкової вологи може змінити її фізичні та робочі властивості.

Упаковка пасти — пластикові банки по 450 і по 750 грамів. Всі банки щільно закриваються та мають внутрішню кришку-прокладку. Завдяки цьому паста не виливається з банки і кришка не «залипає» та завжди легко відкручується. Також - щоб гарантовано запобігти попаданню вологи - паста запаковується у термоплівку.
Вага разом із банкою: 480 грамів — маленька банка, 800 грамів — велика. Маленька банка виготовлена з харчового пластику, її можна нагрівати у мікрохвильовці та на водяний бані (нагрівайте пасту тільки закритою!). Велика банка виготовлена з «медичного» пластику, вона добре стає у воскоплав і, також, може бути розігрітою у мікрохвильовці та на водяній бані.

Прайс-лист

або Ціни на пасти для шугарингу та супутні матеріали
 • Паста для шугарингу "Шугарекс-Бандаж", 450 г ..... 200 гривень
 • Паста для шугарингу "Шугарекс-Бандаж", 750 г ..... 300 гривень
 • Паста для шугарингу "Шугарекс-Карамель", 450 г ..... 200 гривень
 • Паста для шугарингу "Шугарекс-Карамель", 750 г ..... 300 гривень
 • Паста для шугарингу "Шугарекс-Мануал", 450 г ..... 200 гривень
 • Паста для шугарингу "Шугарекс-Мануал", 750 г ..... 300 гривень
 • Паста для шугарингу "Шугарекс-Універсал", 450 г ..... 200 гривень
 • Паста-розріджувач для шугарингу "Шугарекс-Універсал Special", 450 г ..... 200 гривень
 • Паста для шугарингу "Шугарекс-Універсал", 750 г ..... 300 гривень
 • Передепіляційний гель "Shugarex 4X" (камфора + ментол), 100 мл ..... 150 гривень
 • Передепіляційний гель "Shugarex 4X" (камфора + ментол), 50 мл ..... 120 гривень
 • Передепіляційний гель "Shugarex 4XL" (локриця), 100 мл ..... 150 гривень
 • Передепіляційний гель "Shugarex 4XL" (локриця), 50 мл ..... 120 гривень
 • Лінкомістин, спиртовий розчин, 250 мл ..... 280 гривень (немає в наявності)
 • Лінкомістин, спиртовий розчин, 100 мл ..... 180 гривень
 • Лінкомістин, водний розчин, 250 мл ..... 170 гривень
 • Лінкомістин, водний розчин, 100 мл ..... 95 гривень
 • Лінкомістин косметичний, 1000 мл ..... 500 гривень
 • Тальк "Shugarex Ментол", 50 мл ..... 50 гривень
 • Тальк "Shugarex Анестетик", 50 мл ..... 50 гривень
 • Тальк "Shugarex Сорбент", 50 мл ..... 50 гривень
 • Тальк "Shugarex Локриця", 50 мл ..... 50 гривень

Де ще можна купити пасти "Шугарекс"

Amoreshop, Київ

БЦ "Кришталь", пр-т Валерія Лобановського (колишній пр-т Червонозоряний) 119;
тел.: 0800 210 064; +38 (050) 532-18-25;
Час роботи: 9.00-21.00 без вихідних.

Nailsti, Київ

ТБ “Полюс”, пр-т Володимира Маяковського, 26 (2-й поверх);
тел.: +380 (63) 886-88-76, +380 (93) 579-49-312, +380(97) 484-65-69, +380 (50) 694-30-56;
Час роботи: 10.00-20.00 без вихідних.

БіGOODі, Київ (метро "Оболонь")

ТРЦ “Dreem Town”, Оболонський пр-т., 1-Б (1-й поверх);
тел.: +38 (96) 589-77-93;
Час роботи: 10.00-22.00 без вихідних.

БіGOODі, Київ (метро "Либідська")

ТРЦ “Ocean plaza”, вул. Антоновича, 176;
тел.: +380 (44) 361-18-22;
Час роботи: 10.00-22.00 без вихідних.

БіGOODі, Київ (метро "Позняки")

ТЦ “Піраміда”, вул. Олександра Мішуги, 4;
тел.: +380 (44) 227-16-45;
Час роботи: 10.00-22.00 без вихідних.

БіGOODі, Київ (метро "Осокорки")

ТЦ “Аркадія”, Дніпровська набережна, 33;
тел.: +380 (96) 589-47-88;
Час роботи: 10.00-22.00 без вихідних.

БіGOODі, Київ ("Ашан" на Кільцевій)

“Ашан”, Велика Окружна дорога, 4;
тел.: +380 (44) 383-55-68;
Час роботи: 10.00-21.30 без вихідних.

БіGOODі, Бориспіль

ТРЦ “Аеромол”, вул. Київський шлях, 2/6;
тел.: +380 (44) 383-55-68;
Час роботи: 9.30-21.30 без вихідних.

Manicure, Фастів

вул. Івана Козира, 12;
тел.: +380 (67) 723-11-73;
Час роботи: 10.00-18.00 без вихідних.

КМБ Медестет, Львів

тел.: +380 (67) 181-81-90, +380 (68) 417-11-47, +380 (66) 920-39-49;
Час роботи: понеділок-п'ятниця - 10.00-18.00; субота і неділя - вихідні.

Amoreshop, Львів

ТЦ "Європа", вул. Щирецька, 36 (перша лінія);
тел.: +380 (93) 214-99-08;
Час роботи: 9.00-21.00 без вихідних.

Amoreshop, Одеса

вул. Велика Арнаутська, 58;
тел.: +38 (067) 007-09-70; +38 (063) 131-78-20
Час роботи: 9.00-21.00 без вихідних.

"Фея", Запоріжжя

вул. Перемоги, 65;
тел.: +380 (67) 475-09-00, +380 (66) 122-26-55, +380(63) 950-60-15;
Час роботи: понеділок-п’ятниця – 9.00-18.00, субота та неділя – вихідні.