Паста для шугарінгу “Shugarex Бандаж”

Паста для шугарінгу “Шугарекс-Бандаж” – “легка”, м’яка паста-концентрат для цукрової епіляції. Її застосовують до бандажної техніки шугарінгу, використовують для роботи в рукавичках; для видалення волосся з обширних поверхонь тіла з щільним волосяним покровом (ноги, стегна і т. п.).

Паста для шугарінгу “Шугарекс-Бандаж” – професійна паста, яка відповідає найвищим стандартам і вимогам.

  • Паста “Шугарекс-Бандаж” стабільна – не “тече” в руках під час роботи і не тане у банці під час зберігання.
  • Паста для шугарінгу “Шугарекс-Бандаж” виробляється з натуральних компонентів. Вона комфортна та безпечна для клієнта – не викликає подразнень шкіри, алергічних реакцій тощо. Насправді – вона навіть їстівна: ми точно знаємо про один випадок, коли один хлопчик рочків двадцяти з’їв 750-грамову банку пасти. Завдяки ретельно опрацьованій формулі, паста максимально безболісна для клієнта. Окрім того “Шугарекс-Бандаж” не залишає “цукрового сліду” і легко змивається.
  • Паста “Шугарекс-Бандаж” комфортна для майстра – вона не залипаєне втомлює руки і пальці під час тривалої роботи; залишається пластичною і липкою до кінця роботи. Вона достатньо проста у використанні, економна і не вимагає допоміжних засобів під час застосування. Це значить, що перед нанесенням пасти “Шугарекс” не потрібно, наприклад, посипати шкіру тальком (за винятком крайніх випадків, таких, як посилене потовиділення тощо).
  • Паста “Шугарекс-Бандаж” – універсальна; вона підходить для будь-якої техніки шугарінгу і для видалення волосся з будь-яких частин тіла. Хоча, звісно, краще рахуватися з її спеціалізацією та застосовувати там, де вона буде найбільш ефективна (див. «Основні властивості пасти “Шугарекс-Бандаж”»).

Паста «Шугарекс» пройшла санітарно-епідеміологічну експертизу у Науковому Центрі Превентивної Токсикології, харчової та хімічної безпеки імені Л. І. Медведя при МОЗ України: завантажити “сангіг” ви можете за посиланням.

Основні якості пасти “Шугарекс-Бандаж”

Шугарекс-Бандаж – найбільш “легка” серед наших паст і це її основна властивість.

Вона розроблялася спеціально для бандажної техніки. Пасту можна використовувати і з паперовими, і з тканевими стрічками (хоча краще використовувати тканеві стрічки). При роботі з бандажем, пасту бажано нагріти до температури 35-38⁰С. Зверніть увагу, що при використанні мануальних технік шугарінгу підігрівати пасту не обов’язково.

Завдяки своїй м’якості “Шугарекс-Бандаж” чудово підходить для роботи в рукавичках.

Так само завдяки “легкості” та м’якості “Шугарекс-Бандаж” не втомлює руки й пальці; дозволяє проводити процедуру максимально швидко; добре наноситься на великі поверхні тіла – а значить чудово підходить для епіляції великих обсягів, – наприклад, для видалення волосся з ніг і рук.

Як і всі наші пасти “Шугарекс Бандаж” липка й чіпка – вона видаляє всі типи волосся (з пушковим волоссям включно).


Паста для початківців та для самостійного шугарингу

Клацніть мишкою на малюнок, щоб довідатись більше!

Стандартна, класична, універсальна паста для майстрів

Клацніть мишкою на малюнок, щоб довідатись більше!

Паста другого покоління для роботи в рукавичках

Клацніть мишкою на малюнок, щоб довідатись більше!

Розхід пасти “Шугарекс-Бандаж” та умови її використання

Розхід пасти: на тестах 50-ти грамів (два шматочки, розміром як волоський горіх) вистачило для епіляції двох ніг з середньою щільністю волосяного покрову.

Паста “Шугарекс-Бандаж” призначена для роботи в температурному діапазоні 18-25⁰C.

Завдяки тому, що це паста-концентрат – вона чудово змішується з іншими пастами, добре розводиться водою і спеціальними сумішами. Зазвичай розводять або змішують пасти у складних кліматичних умовах (спека, підвищена вологість тощо); так само «міксування» пасти допомагає справлятися з нестандартними задачами, що можуть виникнути під час роботи.

“Шугарекс Бандаж” може зробити будь-яку пасту м’якшою і пластичнішою. Це допоможе видалити волосся з ділянок тіла зі складним рельєфом чи з ніжної та чутливої шкіри. Ще пом’якшення пасти зменшує втому пальців і рук при великих навантаженнях і під час довгої роботи.

Термін зберігання і упаковка

Термін зберігання – 2 роки (офіційно, на практиці – при дотриманні умов зберігання –  час зберігання фактично необмежений, просто два роки – максимальний термін для продукції цього типу); зберігати пасту треба у сухому місці при кімнатній температурі (не нижче 8⁰C і не вище 25⁰C); після відкриття пакування – зберігати до року, щільно закритою, у сухому місці.

Упаковка пасти – пластикові банки на 450 і на 750 грамів. Всі банки щільно закриваються і мають внутрішню кришку-прокладку. Завдяки цьому паста не виливається з банки, а кришка не “залипає” й завжди легко відкривається. Вага разом з банкою – 480 грамів – маленька банка, 800 грамів – велика. Маленька банка виготовлена з харчового пластику, її можна нагрівати в мікрохвильовці і на водяній бані (нагрівайте пасту тільки закритою!). Велика банка виготовлена з “медичного” пластику, вона добре стає у воскоплав і, так само як і маленька, може бути розігріта у мікрохвильовці і на водяній бані.

Ми рекомендуємо пасту для шугарінгу “Шугарекс-Бандаж”

  • Майстрам будь-якого рівня, які працюють  у бандажній техніці.
  • Для роботи в рукавичках – для цього її можуть використовувати і досвідчені майстри, і початківці, і випускники одно- чи триденних курсів.
  • Для досвідчених майстрів, що працюють у класичній мануальній техніці.
  • Для великих обсягів роботи – при використанні “легких” паст менше втомлюються руки і пальці.
  • Для видалення волосся з ніжної та чутливої шкіри.