Що означають значки-піктограми на пастах “Шугарекс”?

Щоб вам було простіше вибирати найбільш відповідну для вас пасту, ми опрацювали і розмістили на банках пасти для шугарінгу “Шугарекс” спеціальні значки-піктограми. Що вони означають?

Паста пройшла клінічні випробування

Паста для шугарінгу пройшла клінічні випробування
Паста для шугарінгу пройшла клінічні випробування та є абсолютно безпечною для здоров’я.

Цей значок означає, що продукт пройшов клінічні випробування та отримав санітарно-гігієнічний висновок МОЗ України – тобто паста абсолютно безпечна для здоров’я і не містить шкідливих та сумнівних речовин.

Гущина пасти для шугарінгу

Гущина пасти для шугарінгу
На гущину пасти для шугарінгу вказує “повзик”: згори – максимальна гущина, знизу – мінімальна.

Цей значок вказує гущину пасти для шугарінгу – з правої сторони розташовані значення гущини (max – максимальна, дуже густа паста; med – середня гущина; low – низька гущина, дуже м’яка паста). Білий вказівник на жовто-помаранчевому паску стоїть навпроти показника гущини пасти, що знаходиться в банці. Наприклад, на малюнку вказівник інформує, що це дуже густа паста, у данному випадку – “Шугарекс-Карамель”.

Максимальна температура використання пасти для шугарінгу

Це - максимальна температура використання пасти для шугарінгу
Це – максимальна температура використання пасти для шугарінгу

Цей значок вказує на ту максимальну температуру повітря, за котрої паста для шугарінгу зберігає всі свої робочі якості: не тече, лишається пластичною та комфортною у використанні. У випадку цієї піктограми – паста призначена для використання при температурах до 30°C.

Виготовлено з натуральніх інгредієнтів

Цей значок вказує на те, що продукт виготовлено з натуральних інгредієнтів.
Цей значок вказує на те, що продукт виготовлено з натуральних інгредієнтів.

Ця піктограма означає, що паста для шугарінгу вироблена виключно з натуральних, природних компонентів; що він не містить синтетичних речовин, хімічних добавок тощо.

Паста-концентрат

Цей значок вказує на те, що паста для шугарінгу є концентратом.
Цей значок вказує на те, що паста для шугарінгу є концентратом.

Цей значок означає, що перед вами паста-концентрат – тобто її можна розводити водою чи змішувати з іншими пастами. Також це значить, що вона більш економна, ніж звичайні пасти.

Паста для роботи в рукавичках

Це - паста для роботи в рукавичках.
Це – паста для роботи в рукавичках.

Ця пиктограма каже про те, що ви маєте справу з пастою, що розроблена спеціально для роботи в рукавичках.

Спеціальна суміш

Цей значок повідомляє, що перед вами спеціальна суміш – паста чи домішка, яка не призначена власне для шугарінгу, але використовується для інших завдань.
Цей значок повідомляє, що перед вами спеціальна суміш – паста чи домішка, яка не призначена власне для шугарінгу, але використовується для інших завдань.

Цей значок повідомляє, що перед вами спеціальна суміш – паста чи домішка, яка не призначена власне для шугарінгу, але використовується для інших завдань: додається в інші пасти для їх стабілізації, пом’якшення або пластифікації; для перед- чи післяепіляційного догляду тощо.

Тепер ви знаєте, що означають значки-піктограми на пастах “Шугарекс”. Маємо надію, що вони допоможуть вам вибирати потрібну пасту легше і швидше. Гарної вам роботи!

Previous articleГліттер-тату на попереку
Next articleЩо таке наша шкіра?