РІЗДВЯНА ПРОПОЗИЦІЯ

Тестовий набір паст для шугарингу

Купляючи 450-грамову банку будь-якої пасти "Шугарекс" - ви безкоштовно отримуєте пробники всіх інших паст "Шугарекс": три чудові маленькі баночки по 130 грамів.

Чому це вигідно?

Ви уявляєте собі лікаря, який знає ліки тільки одного виробника? Ви вимагаєте від нього аспірин від температури, а він вам відповідає, що користується тільки "Мізимом" від нетравлення. Звісно, це не професійно. Справжній професіонал відрізняється від дилетанта тим, що він знайомий не з одним чи двома засобами або інструментами, а з максимально широким їх спектром. Тож справжній професіонал випробовує та оцінює всі знаряддя, які є на ринку і які стосуються до його галузі.
Наша нинішня акція - чудова нагода для вас випробувати ще кілька паст для шугарингу не витрачаючи додатково грошей.

Ця пропозиція вигідна для вас тому, що ви можете випробувати всі пасти "Шугарекс" не витрачаючи додатково грошей.

450-грамова банка пасти "Шугарекс" коштує 200 гривень. Три 130-грамових пробники (65 гривень кожен) - 195 гривень. Разом тестовий набір вартий 395 гривень. Але ви зараз можете його купити лише за 200 гривень - майже удвічі дешевше!
Навіть повний комплект пробників - 4 штуки по 65 гривень - обійшовся б вам дорожче: 260 гривень.

-48%

Різдвяний тестовий набір паст "Шугарекс"

UAH 200UAH 395
Унікальна пропозиція: купуйте будь-яку 450-грамову банку пасти "Шугарекс" за 200 гривень - та отримайте у подарунок три 130-грамові пробники всіх інших паст для шугарингу "Шугарекс"!
  • Ви маєте можливість протестувати всі пасти "Шугарекс"
  • Ви економите 195 гривень - майже половину вартості покупки
  • Замовивши та протестувавши пасти зараз, ви можете обґрунтовано вибрати та замовити пасти для шугарингу перед новорічним напливом клієнтів

Хочете вибрати пасту більш зважено та ретельно?

Інформація, наведена нижче, вам допоможе.

Для чого призначені пасти "Шугарекс"?

Всі пасти для шугарингу “Шугарекс” – професійні пасти для цукрової епіляції (шугарингу), які відповідають найвищим стандартам і вимогам. Вони безпечні (висновок санітарно-гігієнічної експертизи в наявності), ефективні, зручні для майстра та комфортні для клієнта.

  • Всі пасти “Шугарекс” стабільні – не “течуть” в руках під час роботи й не тануть у банці під час зберігання.
  • Пасти для шугарингу “Шугарекс” виробляються з натуральних компонентів. Вони комфортні та безпечні для клієнта – не викликають подразнень шкіри, алергічних реакцій тощо. Завдяки ретельно опрацьованій формулі, паста максимально безболісна для клієнта. Окрім того, пасти “Шугарекс” не залишають “цукрового сліду” і легко змиваються.
  • Пасти “Шугарекс” комфортні для майстра – вони не залипають; не втомлюють руки й пальці під час тривалої роботи; залишаються пластичними та липкими до кінця роботи. Вони достатньо прості у використанні, економні й не вимагають допоміжних засобів під час застосування. Це значить, що перед нанесенням пасти “Шугарекс” не потрібно, наприклад, посипати шкіру тальком (за винятком крайніх випадків, таких, як посилене потовиділення тощо).
  • Пасти “Шугарекс” – універсальні; вони підходять для будь-якої техніки шугарингу і для видалення волосся будь-якого типу і з будь-яких частин тіла. Хоча, звісно, краще рахуватися з їхньою спеціалізацією та застосовувати їх там, де вони будуть найбільш ефективними.

М'яка паста для бандажної техніки, роботи в рукавичках та для видалення волосся на великих поверхнях тіла.

Суперстабільна паста для складних завдань, несприятливих погодних умов, для початківців та для корекції та стабілізації інших паст.

Універсальна паста для професіоналів, для видалення волосся зі складних поверхонь тіла та ніжної шкіри (пахви, зона бікіні тощо).

Ультрам'яка паста для досвідчених майстрів з великими обсягами роботи, для роботи в рукавичках та для шугарингу в алергіків.

пропозиція чинна до 20 грудня 2020 року

Ви початківець? Або не займаєтесь шугарингом професійно?

Тоді вам варто відвідати сторінку пасти "Шугарекс-Карамель" - пасти, найкраще підхожої для тих, хто робить собі шугаринг вдома сам або тільки вчиться мистецтву цукрової епіляції.

Виберіть свою пасту!

У Вас є питання? Або хочете зробити замовлення через телефон?

Телефонуйте +380 (50) 330-74-29
або просто натисніть кнопку зі значком слухавки 🙂

Що відбувається після того, як ви натиснули кнопку "купити"?

Протягом одного робочого дня після того, як ви зробили замовлення з вами зв'яжеться наш менеджер та уточнить деталі оплати та доставляння. Якщо, наприклад, ви зробили замовлення у вівторок вранці - менеджер зателефонує вам до вечора цього ж дня; якщо у четвер ввечері - чекайте дзвінка протягом п'ятниці; якщо ж ви зробили замовлення вечір суботи - вам доведеться чекати на дзвінок аж до понеділка.
Після того, як ви вибрали та підтвердили спосіб оплати та доставлення вашого замовлення - ми вам його відправляємо. Стандартно ми робимо відправлення кожного робочого дня о 16.00 - у цей час ваші посилки починають свою подорож, відбуваючи з нашого офісу на Нову Пошту, Укрпошту тощо.
Посилки, для яких вибрана післяплата, зазвичай відправляються до їхнього щасливого власника у той самий день, коли трансакція узгоджена за телефоном з нашим менеджером. Якщо ж ви сплачуєте на картку - посилка буде відправлена у день отримання нами оплати (звичайно це той самий день, коли ви оплату відправили). Єдине, що треба враховувати: якщо ви хочете, щоб ми відправили ваше замовлення у день оплати, бажано, щоб гроші надійшли до нас перед 14 годиною - щоб ми встигли запакувати ваше замовлення перед відбуттям кур'єра до служби-перевізника.
Деталі оплати та доставлення - нижче:

Оплата

Ви можете оплатити Ваше замовлення на банківський рахунок за наступними реквізитами:
    ФОП Дяченко Павло Валерійович; ЄДРПОУ (ІНН): 27 38 10 36 10; Печерська філія Приватбанку, МФО 305299; р/р UA 20 305299 00000 2600 10 0621 4018.
Також Ви можете оплатити замовлення на банківську картку, що набагато швидше і зручніше, ніж на розрахунковий рахунок. Реквізити:
   Приват-банк: № картки 5167 9855 6149 8171
   monobank (Універсал-банк): № картки 5375 4141 0030 9086
Будь ласка, використовуйте за можливості номер замовлення як призначення платежу.

Доставка

Для того, щоб ви могли зробити собі шугаринг вдома ми відправимо вам пасту "Шугарекс-Карамель" найшвидшою українською поштовою службою: Новою Поштою. Зазвичай ми відправляємо замовлення протягом доби від моменту надходження оплати на наш рахунок.
У особливих випадках ми зможемо відправити вам вашу посилку Укрпоштою або Justin.

Не пропустіть чудову нагоду!
Замовляйте прямо зараз:

М'яка паста для бандажної техніки, роботи в рукавичках та для видалення волосся на великих поверхнях тіла.

Суперстабільна паста для складних завдань, несприятливих погодних умов, для початківців та для корекції та стабілізації інших паст.

Універсальна паста для професіоналів, для видалення волосся зі складних поверхонь тіла та ніжної шкіри (пахви, зона бікіні тощо).

Ультрам'яка паста для досвідчених майстрів з великими обсягами роботи, для роботи в рукавичках та для шугарингу в алергіків.