Зробити малюнок на нігтях за допомогою трафарету для нігтів – дуже просто. Кожна дівчинка може це зробити всього лише за сім кроків.

  1. Нанесіть на ніготь основу.

Нанесіть на ніготь основу – базове покриття. Дайте основі висохнути.

  1. Нанесіть на ніготь кольоровий лак.

Нанесіть на ніготь кольоровий лак в один шар. Почекайте, доки він повністю висохне.

  1. Зніміть трафарет з підложки.

Зніміть трафарет з підложки. Робіть це обережно – щоб його не зім’яти. Після того, як ви знімете трафарет, наклейте його собі на шкіру та зразу зніміть – це для того, щоб трафарет не приклеївся до нігтя занадто міцно і не зірвав лак.

  1. Наклейте трафарет на ніготь.

Наклейте трафарет на ніготь. Якщо у вас не вийшло наклеїти трафарет так, як ви хотіли – ви можете його зняти та приклеїти на нове місце.

  1. Пригладьте та розрівняйте трафарет

Ретельно пригладьте та розрівняйте трафарет – він має щільно прилягати до поверхні нігтя, щоб лак не зміг під нього затекти та зіпсувати малюнок.

  1. Нанесіть по трафарету лак.

Нанесіть по трафарету лак. Бажано вибирати не занадто рідкий лак (чим густіший лак, тим краще він перекриє фон) контрастного кольору. Наприклад, для червоного фону добре підійде білий, чорний або зелений; для темно-сірого або чорного – білий, червоний, жовтий; для синього – білий, жовтий, цегляно-червоний…

  1. Обережно зніміть трафарет.

Обережно зніміть трафарет – щоб не розмазати лак. Почекайте, доки малюнок висохне та покрийте ніготь стандартним закріплювачем – наприклад Seche Vite. Все, малюнок готовий!

Замовити трафарети для нігтів

SOURCEwww.stencils.com.ua
Previous articleГнійнички після шугарингу
Next articleМисливець за тату дістане вас навіть з могили