Відгуки – це важливо. І не тільки для нас, злих буржуїв, яким аби продати казна-що невинній і злого не очікуючій жертві (хоча нам від гарних відгуків дуже приємно, дякуємо). Відгуки важливі в першу чергу для покупця: відгуки дають можливість адекватно оцінити товар. І відгуки у Фейсбуці дуже що до цього ефективні: їх не підробиш, бо їх залишають реальні люди (не будемо про «ботів» – «бота» впізнати легко; до того ж він воліє крутитися у темах політичних, там заробітки більші). Отже відгук – суспільно важлива акція: він дає споживачу неупереджену оцінку товару і допомагає визначитися з вибором.

Ми дуже цінимо людей, що залишають нам відгуки у Фейсбуці (особливо приємні, дякуємо!). І щоб це не було голослівною заявою ми:

Всім майстрам шугарінгу, які залишили відгук про нас і про наші пасти, ми даруємо разову 10% знижку на будь-яку пасту “Шугарекс”.

Всім нашим клієнткам, які роблять шугарінг у нас у студії та які написали про нас відгук на нашій сторінці у ФБ, ми даруємо разову 20% знижку на будь-яку зроблену у нас процедуру.

Якщо Ви вже залишали відгук – звертайтесь та отримайте Вашу знижку на першу ж покупку або процедуру у новому, 2019 році.

Якщо Ви ще не лишали відгук – лишайте і зразу ж замовляйте нашу пасту зі знижкою або записуйтесь на процедуру за дуже вигідною ціною.

З Новим Роком! Зробіть собі подарунок, будьте так ласкаві!

Previous articleВіруси
Next articleВросле волосся після шугарінгу