Звісно ті, хто приходить до нас на виставку, заслуговують на заохочення. Тому ми розробили для Вас кілька особливих пропозицій. Ці пропозиції дадуть Вам можливість отримати більше, витративши менше. Це – вигідні пропозиції.

По-перше, при купівлі будь-якої продукції «Шугарекс» на суму у 900 гривень та більше Ви отримаєте в подарунок антисептичний спрей «Лінкомістін». Лінкомістін – це аналог мірамістіна і цей спрей:

  • продезінфікує шкіру до та/або після процедури шугарінгу;
  • прибере ризик появи запалень і подразнень;
  • знищить будь-яку інфекцію, що може потрапити на проепільовану зону.

Лінкомістін/мірамістін – це дійсно чудовий засіб. Його почали розробляти ще у 1980-х роках у рамках радянської космічної програми – проект називався «Космічні біотехнології». Ці ліки повинні були ефективно боротися з усіма видами бактерій, вірусів та грибів в умовах космічних станцій. На початку дев’яностих розробка була завершена; і результатом став чудовий та унікальний антисептик за назвою мірамістін. Він дійсно знищує як бактерії, так і віруси з грибами (він може впоратися навіть з тими бактеріями, які випрацювали в собі опірність до антибіотиків). Вин не викликає алергії і не має побічних ефектів (його можна використовувати для лікування дітей). Він вже протягом кількох десятиліть використовується практично в усіх галузях медицини. Чудовий антибактеріальний та антисептичний препарат: його варто мати у кожному косметологічному салоні.

По-друге, ті, хто купить будь-якої продукції «Шугарекс» на суму від 500 до 900 гривень – отримає в подарунок баночку нашого нового експериментального тальку для шугарінгу.

І по-третє – ми приготували особливу, цікаву і вигідну пропозицію для майстрів шугарінгу і для салонів. Подробиці – на виставці. Чекаємо на Вас.

Previous articleГліттер-тату ієрогліфа (відео)
Next articleВолосся на тілі